Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél miért van ez a beskatulyázás szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha van fent egy helyes srác, aki aranyos kedves minden, akkor tuti valami gáz van vele. Kell, hogy legyen valami defektje, vagy csak szexpartnereket keres, mert amúgy nem létezik, hogy ő ilyenre rászorulna hogy itt keressen...


Tényleg ezt tapasztaltam meg többségében, igen utcán nem merek odamenni ha tetszik valaki, de neten könnyebben be pötyögöm a szia szót és elindul a beszélgetés... :D


Hozzáteszem volt már netről megismert lánnyal párkapcsolatom, volt olyannal is akit nem ott ismertem meg. Nem igazán látok a kettő között különbséget, de valahogy neten gyanakvóak a nők azt vettem észre, vagy nem tudom mi a jó szó...


Aki unatkozo szingli lány az írhat ha már ezt elolvasta :D Amúgy hozzá teszem innen is megismertem már 3 leányzót :D csak a távolság... de aranyosak voltak meg helyesek


2015. jan. 15. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ok
2015. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam előítélettel kezelni a neten ismerkedőket, de nem is rajongom ezért az ismerkedési formáért más okokból kifolyólag.
2015. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem vagyok előítéletes. nálam mindenki tiszta lappal indul. egyébként általában mások lusták beszélgetni.
2015. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!