Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul dontottem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul dontottem?

Figyelt kérdés

En 27 eves vagyok,a csajom 18.Tavkapcsolatban elunk.Legutoljara nallam volt a baratnom...Egyutt szilvesztereztunk.

A szexben nem vagyok valami nagy asz sajnos :/ A csaj azt mondta,hogy ez nem problema stb stb

Igazabol mikor ismerkedtunk neten,ki kototte,hogy hazassagig nem szexel velem :D ugyanis hivo szent lelek vagy mi:D Persze amikor talalkoztunk meg tortent ott szinte minden :D orba szajba XD

Nekem neha nehezen allt fel sajnos :/ nem tudom,hogy miert............Mindenesetre a csaj el keztte mondogatni a kornyezetemben elo barataim neveit :D egyet egyet kiemelve,hogy helyes is.

Furcsalottam,de azt mondta,hogy viccel csak.

Azutan haza ment,es vagy 3x nekem allt facebookon,hogy ő igazabol nekem nem is tetszik allitasa szeint -_- WTF?

azert nem allt mindig a farkam.Meghogy nekem a feketek tetszenek nem a szokek. :O a csajom szoke.Mind hulyeseggel meg vadolt,annyira feltekeny,hogy az mar beteges.

Meg amikor ment haza talalkozott egy ismerosommel,aki negyven valahany eves es alkoholista is.Es elbeszelgettek....ok.Azutan mindig errol a pasirol beszelt nekem -_- hogy be jelolte,hogy vissza igazolt,hogy ilyen tanar volt meg stb stb.....A vege az lett,hogy a pasi meg hivta magahoz es meg azt is hozza tette,hogy tetszik neki a baratnom.

A baratnom azt mondta neki,hogy nem er ra.....Hat en szova tettem.hogy latod hova jutottal ezzel? ...Par perc mulva kerdezi tollem,hogy vajon mit akarhat a pasi? :O ennyire buta lenne a baratnom???? :O szerintetek mit akarhat vele ez az alkoholista??? Na mind1 eszre vehette rajtam gondoltam a nem teccesem...Mindenesetre erre ami most kovetkezett nem szamitottam :D

Meg kerdezte tollem,hogy el menjen-e a pasihoz? :D

aki mellesleg vagy 30 kilometerre lakik tollem.Inkabb ahoz menne helyettem?????

En szakitottam vele...Nem erti,hogy miert.Helyesen tettem szerintetek??



2015. jan. 16. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt te is tudod...
2015. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus szőke nő. :D
2015. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# egyszoval buta? :D
2015. jan. 16. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi lennék, hogy a lány hogyan emlékszik ezekre!
2015. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majdnem rákérdeztem, hogy hány éves a barátnőd, 11-12? :D De aztán visszaolvastam. Hát komám, a csajod sem igen állt sorba sűrűn, amikor az észt osztogatták.
2015. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ma 19:34 En nem csaltam meg.Vegig udvarias voltam vele.Penzt is adtam neki ajandekba.Egy csomo ajandekot is kapott.Latthattam rajtam,hogy oda vagyok erte....En nem nyaladzottam mas utan mint o.
2015. jan. 16. 19:40
 7/10 A kérdező kommentje:
ma 19:39 itt talalkoztunk gyakorin :D
2015. jan. 16. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:

18 éves.Agyilag is.Érted?

Igen,jól döntöttél.Őt meg majd megdönti az alkoholista(is)

2015. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ertem.
2015. jan. 16. 20:25
 10/10 anonim ***** válasza:
merre van ez a vallásos kiscsaj, meggyónhatná nekem is a bűneit, szerzek misebort, hátha alkesznek néz engem is. :)
2015. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!