Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan másszak ki ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből az több éves dologból?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy több mint öt éve van egy lány, aki jobban tetszik mint bárki más. Akkor nagyon közel kerültünk egymáshoz. Ő belém szeretett, de mivel még kis éretlen voltam, ezért nem fogtam fel. Nagyon közel álltunk egymáshoz, de az éretlenségem miatt belefáradt a várakozásba és másokkal jött össze. Ez engem nagyon zavart, nagyon féltékeny lettem és sokszor össze vesztünk, ami miatt elvesztettem a bizalmát. 2 évre rá mikor kezdett megjönni az eszem, akkor bepróbálkoztam nála, de bizalom hiánya miatt nem ment bele. Nem sokkal utána nagyon össze vesztünk és 3 évig nem beszéltünk. Közben a stressz miatt korházba kerültem és azóta is szív problémáim vannak.. Ezalatt a 3 év alatt senkivel nem voltam eggyütt de viszont vele sem beszéltem. De ahogy telt az idő egyre jobban megjött az eszem és ráeszméltem mit veszítettem. A mai napig őt szeretem a legjobban, másra rá se tudok nézni. 3 hónapja újra beszélünk, igaz nem találkoztunk még, nem merek. Már megbocsájtott, tiszta lappal indúltunk. Jelenleg szingli, szívem szerint lépnék de már felnőtt és nem is olyan puhányok érdeklik mint én. De nem akar múlni az érzés,próbálni se tudom mással nem megy. Lassan 6 éve mindennap csak rá gondolok, vele álmodok... Ötlet? :/ F/19
2015. jan. 17. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

jól látod.

ő már évek óta fiúzik,te meg azt sem tudod,hogy hol van a pi-na a nőn.

plusz "megbocsájtott" vagyis ő az aki ezt megteheti ő a főnök,szóval már alap felállás sem stimmel.

2015. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos fájdalmas a szerelem... A végéből(nem is olyan puhányok érdeklik mint...) azt szűrtem le, hogy ő nem szeret eléggé, ha nem fogad el olyannak amilyen vagy, legyen egy kicsivel több önbizalmad és ne félj találkozni vele. Minél kevesebb lesz az önbizalmad, annál jobban fog fájni.
2015. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni, és fogsz találni szebbet s jobbat is... ez az egyetlen kiút.
2015. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig van új .Ez legyen a szemed előtt.!
2015. jan. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt így mondd el neki!!!!


26/n

2015. jan. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok más után érdeklődni, nekem ő utána mindenki lejjebb van.

Már elmondtam ezt neki részletesebben is 3 hónapja.

2015. jan. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!