Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk most békülnénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk most békülnénk, ki volt már ilyen helyzetben és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szakítottam, mert egyre többet veszekedtünk, azelőtt meg jól megvoltunk. (De ezek a veszekedések főként az én hisztijeim miatt voltak, mert nagyon érzékeny és sértődékeny vagyok 18/L) Tudom h változtathatok rajta és tudtam is türtőztetni magamat egy időben.. A szakítás után 3-4 napra írtam neki, hogy szerintem beszéljük át a kapcsolatunkat mert meggondolatlanok voltunk, ő belement. A beszélgetésünk közben azt mondta, hogy szerinte ne békülnünk ki rögtön, hanem beszélgessünk csak semmi csók semmi mert így meglátjuk mi lesz belőlünk. Szerintetek ez jó? Belemenjek? Egyáltalán nemtudom, hogy érezhet a fiú irántam ha ezt mondja.. lassan szakítana vagy tényleg gondolja hogy így működhet? Ti mit gondoltok? Egyébként mi már a kapcsolatunk előtt is ismertünk egymást, barátok voltunk. Egy társaságban voltunk, de a mi barátságunk valahogy mindig több volt, és ezt mind a ketten éreztük..Majd összejöttünk és minden jól ment 1,5 évig, majd most jött ez a szitu
2015. jan. 17. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mehetett minden jól, szakítás nem egyik napról a másikra megszülető dolog. Lehet ő már régóta nem bírja a hisztijeid meg sértődékenységedet, ahogy te fogalmazol, csak nyelt és nyelt, de most már elég volt, és ez szült egyre több vitát... Legalább elismered a hibáidat... Amit a fiú kér teljesen normális, és hidd el így is szerethet, hogy nem akar megcsókolni. Beszélgessetek aztán meglátjátok, de én tapasztaltom az, hogy semmi nem változik. Exem is ígért fűt fát, ugyan azaz egyéniség maradt, önző, hisztis, sértődékeny elviselhetetlen... Rózsaszín ködben még könnyebb volt, de elviselhetetlen...

Téged nem ilyennek állítalak meg, csak amit te írtál, de ha neked ilyen a személyiséged kár folytatni, majd találsz valakit aki elfogad

2015. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Változtas magadon de azt tudhatod mi fiúknak mindig van egy b terv másik nő még nekem is pedig több mint 4éve van barátnöm.
2015. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!