Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? AZ exemmel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? AZ exemmel egy éve szakítottunk. Azóta csak néha beszéltünk, de szalagavatómon vele táncoltam ( egyből elvállalta) és azóta jóban vagyunk nagyon. M? ég senkivel nem éreztem így magam.

Figyelt kérdés
Mindketten nagyon sokat változtunk és szerintem működne is a kapcsolat,jól érzem magam vele és szerintem ő is velem,sokat hülyéskedünk,sokszor ölelget ( nem úgy mint egy barát) egy két utalást is elejt de ennyi.Viszont azóta ilyen közvetlen velem amióta nincsen barátom.( 1hónappal ezelőtt volt egy viszonylag rövid és elég rázós kapcsolatom)Magától nem is keres ha én nem keresem.Elhívott korcsolyázni,meg iszogatni..az iszogatást úgy néz ki úgy tervezi hogy hozza az egyik haverját is....Bár amikor én elhívtam valahova én is hívtam más embereket is.Én úgy gondolom hogy ő a fiú,neki kellene lépni.Biztos nem véletlen csinálja ezeket,lehet hogy azt várja hogy én lépjek de ha mégsem akarja kapcsolatot akkor el is veszíthetem emiatt meg nagyon kínosan jön ki hogy félreértettem.Arról nem is beszélve hogy így már rögtön alárendelt lennék a kapcsolatban,meg hát ha annyira akarna engem akkor akármennyire is fél lépne.félek hogy ez csak olyan egyfajta fiús "menőzés" vagy csak a régi dolgok miatt ilyen velem,mert még jelentek neki valamit.Vagy talán csak fél ő is elveszíthet vagy nem lenne elég jó nekem.nem akarom hogy csak egy pótlék legyek neki.Az a baj hogyha nem történik valami akkor szerintem évekig is csak ez lesz,talán a végén még a barátság is szétmehet.Egyik ismerősöm azt tanácsolta hogy élvezzem ki ameddig ilyen mert ezek a legszebb idők,és van benne valami mert a legelején is így kezdtük és akkor is én buktam le először hogy oda meg vissza vagyok érte..És ezt nem akarom megint.Igaz hogy lassú de rá kéne jönnie a viselkedésemből hogy számomra sem közömbös.
2015. jan. 9. 21:13
 1/2 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A viselkedes nem mindig egyertelmu",ebbo"l senki nem fog rajonni.
2015. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta változtak egy kicsit a dolgok de így csak még bonyolultabb lett a helyet..tegnap elmentünk sörözni,egy kicsit becsicsentettünk és megcsókolt. szerintem teljes mértékben csak szeretethiány volt és meg is bánta.aztán még egyszer megcsókolt és azt mondta hogy "ezt muszáj volt"...nem olyan fiúnak ismerem aki részegen bármit csinálna lányokkal,de kitudja...lehetett volna ott bárki más is és akkor azzal smárolt volna.Meg is kérdeztem tőle hogy nem e gondolt arra hogy esetleg legyen több is mint barátság és azt mondta hogy gondolt rá de jó neki így,és fél hogy mennyire működne köztünk vagy hogy meddig tartana.ezután nem akartam piszkálni a dolgot tovább mert nem akartam sarokbaszorítani vagy hogy úgy jöjjön ki hogy még én könyörgök.Meg persze ezt a dolgot nem részegen kell megbeszélni.ha meg józanon visszatérek rá akkor félek hogy megijesztem és elveszítem a végén.Lehet hogy ő is attól fél hogy csak azért mondtam amit mondtam mert részeg voltam.De ha akarnak engem akkor már akkor mondta volna.nem akarok abba a hibába esni hogy nem akar megbántani és majd nem lesz választása és belekezdünk a kapcsolatba és megint nem becsül meg eléggé.A sörözés után nála aludtam,összebújtunk de nem történt semmi.még reggel is ölelgetett pedig akkor már biztos nem volt benne alkohol,de ezen kívül nem beszéltünk az esti dolgokról..Ráadásul most arra fogjuk az egészet hogy ittunk pedig összesen 2korsó sört ittunk meg 2pohárral felesbe,vagyis úgy hogy elosztottuk,szóval ettől annyira nagyon berúgni sem lehet.
2015. jan. 17. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!