Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért duzzog be mint egy kislány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért duzzog be mint egy kislány?

Figyelt kérdés

Szeretünk játszani a párommal, mindketten tudjuk ő dominánsabb a kapcsolatunkban. Nem az a teljes alárendelt szerepet játszom, mert az csak addig van, ameddig intim dolgokba bele nem megyünk. Legalábbis én így gondoltam.

Amint egy bizonyos térbe lép a kérése és én nem szeretném, mert taszít a gondolat megsértődik. Én meg természetesen érezzem rosszul magamat. Azért szeretem ezt a "játékot játszani", mert tudom, hogy élvezi és emiatt én is. Kicsit azt érzem néha, hogy többet adok mint kapok... sosem szoktam nagy dolgokat kérni, de magán nem veszi észre, hogy ő is szokta kerülni az én kéréseimet.

Hogy kerekedjek felül ezen az egészen?

Ettől függetlenül már 4 éve nem lankadt a szerelmünk.


2015. jan. 17. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban hogy is néz ki az, hogy alárendelt vagy? Ő szabja meg az életed, vagy mi?
2015. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen, csak az intim dolgokban. Amúgy meg teljesen együtt tervezünk mindent.
2015. jan. 17. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"...megsértődik. Én meg természetesen érezzem rosszul magamat."


nem (be)duzzog, hanem manipulál. te pedig átlátod, csak nem vallod be magadnak. lásd, le is írtad.

2015. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerez be bilincset mászál rá bilincseld ki mind a négy végtagját majd hagyd ott amedig nem akkarja azt tenni amit te kérsz. Muszály lesz neki. Lehet hogy még örül is neki.
2015. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na jó, a kifejtésben azt írtad, hogy csak az intim dolgokban nem, most meg azt, hogy csak azokban.
2015. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor úgy fogalmazom meg hogy az alárendelt szerep az intim dolgokban van :)
2015. jan. 17. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Na örülök, hogy tisztáztuk. Szerintem egyszer le kéne ülnötök, és őszintén megbeszélni ezeket a dolgokat, hogy ki mit szeretne, mit vár el, miben van hiányérzete, stb.
2015. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!