Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rámerőlteti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rámerőlteti az egészséges étrendjét?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy ideje elég aggresszív étrend és edzési tervbe kezdett. Amúgy az alakja teljesen jó volt, eddig is, inkább az egészségmánia, ami megszállta.

Először is kidobott minden csokit, cukros kaját, megtiltotta h ilyet vegyek (együtt lakunk, szóval nincs kedvem rejtegetni) Ezzel még vmennyire egyet értek

Régebben főzött kajákat mostanában már csak saláta van, hétvégén van vmi normál de amiket szeretek többnyíre zsíros kaják vagy tészta azokat kb sose főzi. A salátát meg nem szeretem annyira :/ de mostmár azért megeszem mer nincs más

Azt mondja h ha nem tetszik főzzek magamnak (ez azér kicseszés mer én este 8kor érek haza melóból) de volt már h kitalálta h nincs szex, mer már untam a salátát és pizzát rendeltem.

Most mondjátok meg, mit lehet kezdeni egy ilyen csajjal? Amúgy kedves aranyos de ez vhogy a mániája lett.


2015. jan. 17. 16:40
1 2
 1/17 DanteSparda ***** válasza:
92%
az a baj veletek hogy két véglet vagytok ő sem eszik egészségesen csak azt hiszi mertk öveti a baromságokat amik most divatbaj öttek az egészséges életa kettőtök közti átmenet lenne
2015. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Hallod, ne egyél ilyen saláta szarokat, az nőknek van! Húst egyél, férfi húst eszik!
2015. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"kitalálta h nincs szex, mer"

én itt otthagynám, de a te dolgod

2015. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá! HÚS! HÚS! sör.
2015. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
El kell vele beszélgetni, hogy ez így nem mehet tovább! Ha ő salátán akar élni, akkor tegye, de neked főzzön rendes kaját (de persze te is megcsinálhatod magadnak, ha épp ráérsz)! Normális kaját is lehet úgy készíteni, hogy ne tocsogjon az olajban pl... A munkához kell az energia is, legyen már egy kis esze!
2015. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek,ezt én nem sokáig tűrném.
2015. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%
Én tuti otthagytam volna már az első alakommal mikor megláttam volna, hogy nincs hús a kajában...
2015. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Főzz magadra aranyom.
2015. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A sali egeszseges, de nem ilyem formaban. Egeszseges, hus melle koretnek, vagy szendvicsbe stb.

Shenhidrat a java, de a szervezetnek kell zsir, feherje stb.. ugy hogy marhara de nem egeszsegesen etkezik.

Ezt tudatnod kene vele.. keress forumokat ahol errol irnak, hogy mi is kell a szervezetnek hogy az egeszsegesen mukodjon, es mutasd meg neki.

2015. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

NEM egészséges, amit ő eszik, csak ez a divat. Pár év múlva bajok lesznek az egészségével.

De ha nem tudod meggyőzni, hogy főzzön rendes ételeket is, sőt, még a szexszel is zsarol, akkor okosabb, ha otthagyod. Ez csak rosszabb lesz, jobb nem.

2015. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!