Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egészséges ha 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egészséges ha 23 éves vagyok és egyfajta kapuzárási pánikom van?

Figyelt kérdés
23 évesen már lassan olyan kapuzárási pánikom van,hogy ,hogy ahány lánnyal akivel megismerkedek és jól is néz ki és,ha lehetőségem van általában szexuális kapcsolatot teremtek valamilyen formában, és főleg a 17-20 éves korosztályból, és nem tudok magyarázatot adni rá. Kb. ismerkedésre nem is szánok időt , mert úgy érzem egy lányra nem pazarolhatom az időm. Valaki hasonló cipőben?

2014. okt. 21. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az nem normális, hogy folyton a jövőben élsz. Azért van kapuzárási pánikod.
2014. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezt ,hogy érted,hogy jövőben élek?

Nekem csak mindig az az érzésem,hogy nem szabad túl sok időt pazarolnom...talán,azért is,mert 1-2 lányra túl sok időt pazaroltam már

2014. okt. 21. 14:14
 3/17 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok ezzel, én egy lányt szeretnék, úgy igazán megismerni és megszeretni, és minél hosszabb időre (ideális az örökre) de nagyon szélmalomharcnak érzem, egyrészt kevés az esélyes erre, másrészt a mai világban nincs igény erre, nincs igény "rám".


De a Tied is furcsa, bár legalább jól elvagy benne. 10-20 év múlva lesz neked rossz mert 40 éven felül inkább tartják szánalmasnak a kanos "öregeket" akik fiatal lányokra hajtanak. És ez csak romlani fog - a szexuális teljesítményeddel arányosan, mert okés hogy most bárhol-bármilyen "jó csajjal" de 60 évesen már "életlenedik" a kardod.

2014. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
valójában én is fejvesztve keresem a párom, sajnos akikre életem során azt hittem,hogy azok lehetnének, hamar eltűntek.
2014. okt. 21. 14:19
 5/17 anonim ***** válasza:

Én totálisan így vagyok ezzel mint te.

De nálam az a gáz ,h nem is keresem már egy jó 1 másfél éve a csajok társaságát.És mostanában kezdem ezt a dolgot érezni amit te is mintha ki maradnék valamiből ,ha nem cselekszem hozzád hasonlóan tehát a "legyet is röptében" Így kell hozzá állni mert később már nem leszünk húszon évesek...

2014. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A kapuzárási pánik az más. :D


Szerintem csak a korodból adódóan most éled ki magad.

2014. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát nem , egyértelműen az az érzésem,hogy valamiről lemaradhatok,ha nem azonnal kapom meg a lányt. Nincs türelmem várni.
2014. okt. 21. 14:35
 8/17 A kérdező kommentje:
arra,hogy egy lánnyal szexuális kapcsolatot létesítsek a leghosszabb ideig életemben 3 hétig vártam.
2014. okt. 21. 14:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem az jön le, hogy most csak a szex érdekel. Az, hogy megismerd a másikat, az nem.


Amíg ezzel a lányok is tisztában vannak, addig nincs is gond.

2014. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy g3 ci vagy...hasonló lányt keress.

És ne használj ki rendes lányokat,akiknek nem csak a szex fontos.

2014. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!