Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnál a párodtól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnál a párodtól egy olyan nyakláncot amit még 2-3 éve az exének adott csak a szakitásnál az exe visszaadta, a párod pedig most neked szeretné adni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2-3 év már elég sok idő ahhoz, hogy ne olyan legyen, hogy "na megvettem, mostmáraztán hordja el valaki":D

például egy sikertelen leánykérés után nem lehet elvárás, hogy a férfi kidobja a 150ezres jeggyűrűt...


szóval csak akkor nem elfogadható (szerintem) ha nyakánmaradt ékszernek tekinti... bár ezt meg nehéz megállapítani:/

2015. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2015. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. De nem úgy utasítanám vissza, hogy megsértsem vele, egyszerűen elmagyaráznám, hogy rossz érzés lenne ezzel a tudattal viselni, mert nem az jutna eszembe róla, amit ő szeretne- nem a szerelmünk, hanem az a másik nő, és ez eléggé megmérgezné a dolgot.
2015. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el..
2015. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Nem is kérdéses.
2015. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

elfogadnám

inkább,minthogy kidobja

2015. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kidobni akarja,valószinüleg akkor is megtartja ha nem fogadom el csak valamiért eszébe jutott hogy nekem akarja adni,majd megkeresi...
2015. jan. 17. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szívesen hordanám az exe által hordott/levetett nyakláncot. Inkább tiszteljen meg azzal, hogy vesz, meg lehet nem is az én stílusom lenne. Meg ismer már annyira, hogy tudja mit szeretek és fel sem merülne/t benne eddig szerencsére a 3 év alatt, most már furán venné ki magát.
2015. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy hordanám. Az exre emlékeztetne. El kell adnia. Azt a tárgyat el kell felejteni. Nem kidobni, természetesen. Nem hülye, meg gazdag se gondolom hogy kidobja. Hirdesse meg az egyik oldalon és adja el. Neked meg majd választ egyszer egy olyan ékszert amiről te jutsz az eszébe és neked is az, hogy ez érted van. :)
2015. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
WHAT?????????????????????
2015. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!