Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálom rosszul?

Figyelt kérdés
40 éve csókolózok, de még egyetlen egyszer hallottam csattogni. Ki volt az az idióta, aki először írta le, hogy "elcsattant egy csók"? És miért kell mindenkinek szajkózni ezt a sületlenséget? Minden nap olvasom ezen az oldalon.

#csók #elcsattant #csólolózás
2015. jan. 18. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az sem csattogás, inkább cuppanás volt. Ez egy kifejezés, felesleges ennyire kiakadni rajta,
2015. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja ezt én sem értem. Mint amikor azt mondják, hogy XY villantott egy testrészt. Világít a puncija, vagy mi?


(Nem is tudtam, hogy ilyen "öreg" vagy. :D)

2015. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy kifejezes, mint az "alig varom". Nos, akkor varom, vagy alig...

Bar en biztos nem tettem volna fel ezert kerdest, de mivel pont jar erte, igy megertem. :/

2015. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

" Ez egy kifejezés, felesleges ennyire kiakadni rajta,"

Hát, pedig én kiakadok. Gyönyörű nyelvünk van, ábrázolásban talán a legszebb a világon. Akkor miért kell ilyen nyegle módon használni. Elcuppant egy pofon. Van ennek értelme? Ugyanannyi, mint a csók elcsattanásának.

Uccsó, nem értem az okfejtésedet. Pont jár a kérdésért? Kitől, mitől?

2015. jan. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!