Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a barátnőd prosti volt?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve együtt vagyunk, engem nemigazán érdekel annyira mint a szüleimet, barátaimat. Több, mint fél évig csinálta. Én szeretem, nem érdekel a múltja. Volt, amikor nekem sem volt pénzem és tettem pár dolgot, de akkor is, nekem volt kire számítanom. Neki senkije sem volt...
2015. jan. 18. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Elmennék nemibeteg-szűrésre.
2015. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Legyen TÁNC!!!
2015. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Kérnék tőle részesedést.
2015. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nemibeteg gondozóba vinném Valentin napon.
2015. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolj már bele ha választanod kéne te utcára kerülnél, vagy árulnád a tested?
2015. jan. 18. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Én inkább Utcára kerülnék.
2015. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Nézd, fél évig csinálta, abbahagyta, ami az én szememben nagy szó. Rengeteg csajszit megszédít a pénz, és nem áll le emiatt. Kicsit azért megszeppennék az tuti!
2015. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel a múltja akkor miért kérdezed?

Sok nő megy el prostinak ideig-óráig, hogy rendbe tegyék az életüket. Volt, aki az egyedül nevelt fiát járatta belőle egyetemre. Akit zavar ne legyen ilyen nővel akit meg nem az ne gondolkodjon rajta, hogy mások mit gondolnak.

2015. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8# Igazad van de amíg nem ismerem más, tőlem független emberek álláspontját nem hagy nyugudni
2015. jan. 18. 22:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy jó nemibeteg gondozót bevállalnék neki:D
2015. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!