Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is szokott zsarolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is szokott zsarolni a barátnőtök szexxel? Ha nem csináljátok meg ezt és ezt, akkor nincs szex vagy, ha nem úgy van valami, ahogy ők akarják akkor is szexmegvonás?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez szenvedés! A lánynak is… (nekem az lenne)
2015. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na ezt soha nem csinálnám meg a párommal, szeretem annyira hogy nem büntetem ezzel!
2015. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
húzd fel a gatyád, de jól ám, mert a csaj elveszi tőled :)
2015. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert az ilyen ellen mit tehetsz? megerőszakolod?
2015. jan. 18. 23:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, de nem is húzod be a farkad, mint egy kisnyuszi.

Odaállsz és megmondod neki, hogy nézd kedvesem, nekem nem jön be ez így, az érzelmeimbe tiporsz vagy tudom is én, ha nem változtatsz ezen semmi gond, leléptem.

2015. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy ha téged nem dughatlak meg, akkor keresek egy olyan lányt akit igen.
2015. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer viccből mondtam barátomnak (mert mondta, h szóljak rá, hogy minden nap tanuljon egy kicsit, h meglegyn a nyelvvizsája), hogy tanulj, mert egyébként nem lesz szex, de csak röhögött, h ez szerinte engem rosszabbul érintene és beláttam, h igaza van :D
2015. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fish1 ***** válasza:
100%
Komolyan hagyod magad érzelmileg zsarolni? -_-
2015. jan. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan kérdezed?

Nem tudom milyen kapcsolataid lehettek korábban , de ez nem normális. Egy jó kapcsolat kölcsönös érzelmeken alapul és nem egyoldalú....nem teszel szívességet a másiknak azzal, hogy lefekszel vele szánalomból mert megjavította az ereszcsatornát.

Keressél valakit aki igazán szeret és nem kihasznál!!!!

37F

2015. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szex az egy pár között a legközelebbi kapcsolat,ahol mindkettőtöknek szenvedés lenne,mert nem éreznétek magatokat elég közel.

A szex egy fontos eszköz,nem ezen alapszik,de ilyenkor élvezitek egymás társaságát

2015. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!