Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemnek 32évesen gyógyithata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek 32évesen gyógyithatatlan gerincbetegsége van. Ebből kifolyólag a szexuális életünk egyre rosszabodik, ahogy a betegség súlyosbodik. Egyre kevésbé kivánom vele az együttléteket, pedig nagyon szeretem, nagyon jó ember. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnánk ezt a problémát pszihikailag és fizikailag megoldani? Már szinte csak akkor vagyunk együtt, ha peteérésem van, mert gyermeket tervezünk. Nagyon nehézkesen mozog, nem is szeretném részletezni a sajnos a betegségből fakadó ügyetlenséget. Pedig annyira igyekszik, egy drága, jó ember, akármi is lesz sosem leszek hűtlen hozzá és velemaradok mindig, nagyom szeretem. Van valaki közületek hasonló helyzetben? Esetleg férfiak, akiket szintén betegség súlyt? Hogyan lehet igy harmonikus házaséletet élni? Sajnos igy csak az agyam, a tudatom szeretné az együttléteket, a testem pedig nem. Van valamilyen ötletetek? Kérem csak valóban segiteni szándékozok válaszoljanak.

2014. júl. 1. 17:15
1 2
 1/14 Noydra ***** válasza:

Neked kell aktívabbnak lenned, mégis mi mást tudnál csinálni?

Egyébként sajnálom az esetet.

2014. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
próbáljátok úgy alakítani hogy őneki kelljen kevesebbet dolgozni:)
2014. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ismertem ilyet a.végén megcsalta a férjét pedig szerette
2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyenben részem és ismerősökről sem tudok, de sztem ha a merevedéssel nincs gondja, akkor ő hanyatt fekszik, te pedig lovagolod. Leveheted rőla a terhet. Ő pedig szájjal vagy kézzel elégít ki téged. Bár lehet haszontalan vol a válasz. Esetleg segédeszközzel.
2014. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

és te egy olyan lény vagy, akinek a teste az úr, ha a szíve/agya mást is akar?????

ha így van, élj együtt a tudattal, hogy választásod volt ugyan, de a testedre hallgattál.

bocs, ha ez keményen hangzott, te dobtad fel a témát és őszinteséget vártál. Íme.

üdv: egy kerekes székes 40-es FF.

2014. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Természetesen én vagyok az aktivabb, ez nem is működne másképp, de sajnos más az, amikor csak a gyermektervezés meg az iránta érzett szeretet miatt vagytok együtt, de közben alig várod hogy vége legyen (és sokszor ő is, a fájdalom miatt). Ezt a problémát szerintem nem csak fizikailag kell orvosolni szerintem, hanem pszihikailag is meg kell birkoznunk vele. Igazából ezekhez kérnék tanácsokat. Ami pedig a hűséget illeti, nálam az elhatározás kérdése. Nem pedig az ösztönök kétségbeesett választása.
2014. júl. 1. 17:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Házibarát! Én is voltam már.
2014. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves Kerekesszékes úr, természetesen a szivemre hallgatok. Más szóba sem jöhet. Nem azért irtam ki a kérdést, hogy a férjemet hibáztassam és azért sem hogy sajnáltassam magam. Annak a reményében tettem fel a kérdést, hogy hátha már valaki előttünk kijárta ezt az utat és megoldást találat erre a problémára.
2014. júl. 1. 17:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélgessetek róla!

A lovagló póz sokat segithet főleg ha érzékien és gyengéden csinálod.Érezned kell,h neki hogyan jó.Ha pedig tényleg annyira kivagy éhezve akkor vegyél vibrátort és hasznád egézséggel!

2014. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon kivánja a szexet akkor annak ne,m kell sok idő az orgazmusig!
2014. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!