Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még összejöhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még összejöhet?

Figyelt kérdés

14/L vagyok es a baratommal...nem meselem el,hogy hogyan ismerkedtünk meg,mert elég hosszú...De még egyszer sem találkoztunk.:( Mar tobbszor is eljott volna csak mindig tortent valami. Pedig ő is es en is nagyon szeretnek.Sokat vitatkozunk,de nagyon szeretjuk egymast.Neki szerelem volt elso latasra.:) Na mindegy ,a kerdesem az lenne,ha tovabbra is kitartoak maradunk,sikerulhet igy talalkozgatni? Elegge messze lakik :(

Ha valakinek kerdese van kicsit reszletesebben,az privatba irjon. Elire is koszi!!



2015. jan. 19. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

A következő bajok vannak:

-még egyszer sem találkoztatok, de már a barátodnak nevezed

-mindig közbejött valami, aha persze

-sokat vitatkoztok, de még csak nem is találkoztatok

-nagyon szeretitek egymást, de még csak nem is találkoztatok

-szerelem első látásra úgy, hogy élőben még egyszer sem látott

2015. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen szerelem első látásra, amikor még soha nem is láttátok egymást személyesen? Kislány, baromi cuki vagy, de ennyire ne legyél már buta... Azt se tudjátok, milyen a másik valójában, milyen a kisugárzása, milyen vele szemtől szemben beszélgetni... Komoly szerelem lehet köztetek!


Annyira pedig nem lehettek kitartóak, ha nem sikerült még egyszer sem találkozni, miközben ennyire hú de nagy a szerelem. Ha valakivel együtt akarsz lenni, akkor mindent megteszel azért, hogy találkozhassatok. 14 évesen képzelem, miféle akadályok lehetnek előttetek, amik miatt eddig mindig meghiúsult a találka. Nem csak a kifogásokat keresi(tek)?

2015. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
irok üzit
2015. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Es 2. Valaszolo!!! Lattukmar egymast,de nem eloben es nem is csak kepen. Kameran keresztul. -.-es amugy meg nem tudom miert itt kell tennetek a nagyot. Igy jott ossze bocs,hogy igy hoztaa sors. Amugy segitseget kertem ,nem pedig leb*sz*st!!! Nem igaz,hogy itt senki se tud normalis valaszokat adni. Ez az oldal azert van,hogy segits masoknak nem arra,hogy elvedd mindentol a kedvet!!
2015. jan. 19. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy, tudom nehéz elhinni de 2-3 vagy lehet több év múlva csak röhögni vagy szánakozással fogsz visszaemlékezni erre az időszakra :D szóval ez nem egy igazi kapcsolat, ne hitegesd magad azzal hogy bejössz neki ha nem is találkoztatok még, lehet közben minden nap más csajokkal van, lehet van másik barátnője, ezt te nem tudhatod, viszont ezzel a "kapcsolattal" egy rakás másik sráctól és normális kapcsolat lehetőségétől fosztod meg magad, szóval sztem láss tisztábban és ne légy naiv :) ha valamivel nem értesz egyet vagy van kérdésed amit nem válaszoltam meg írj privátban ha gondolod, am srác vagyok, srác barátaim is vannak :D és tudom hogy egy srácnak, fiúnak, férfinak sem elég ha csak egy képen vagy videobeszélgetésen van barátnője :D
2015. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:'( ...
2015. jan. 19. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

"Lattukmar egymast,de nem eloben es nem is csak kepen. Kameran keresztul. -.-"


Ehhez nincs mit hozzáfűznöm.

2015. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

Gyakorin általában ilyen válaszokat várhatsz. :)

Számtalan oka lehet annak amiért nem találkoztatok, tényleg akármi lehet. Nem kell elítélni ezért a másikat.

Az a mondás meg messze nem igaz, hogy arra van időd amire akarod... saját magamon tapasztalom.

2015. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Messze nincs, de még ha lenne is köze ennek a szerelemhez, akkor sem egymásba, hanem az egymásról magatokban lefestett idealizált képbe lennétek szerelmesek. Menj, és keress egy hús-vér pasit.
2015. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!