Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a háttere annak, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a háttere annak, hogyha a barátnőmet elviszem sportolni, mozgás után sokkal szenvedélyesebb és szexuálisan is ingerelhetőbb?

Figyelt kérdés
Nem barátnős kérdés, ez inkább más, szerintem, tehát sportolás,mozgás,vígjáték,véres horror, és utána sokkal de sokkal szenvedélyesebb és szexuálisan "felvértezett"? Megfigyeltem ezt az együttjárást.
2015. jan. 19. 20:28
 1/6 Szirty válasza:

"Nem barátnős kérdés, ez inkább más, szerintem, tehát sportolás,mozgás,vígjáték,véres horror"


Ezért az alkalmazott tudományok kategórának felel meg a legjobban?

2015. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha belegondolsz, akkor igen. Én a pszichológiai/fiziológiai/stb hátterére vagyok kíváncsi. Azt hittem tisztán érthető, de sajnos mégsem..
2015. jan. 19. 21:10
 3/6 Szirty válasza:

Értem, tudatosan került ide.

Tisztán érthető volt. Sajnos az sem kevésbé, amikor nem ritkán hülyeségeket kérdeznek rossz helyen.

Ez van...

2015. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

"Mi a háttere annak, hogyha a barátnőmet elviszem sportolni, mozgás után sokkal szenvedélyesebb és szexuálisan is ingerelhetőbb?"


A személyisége. El kell fogadnod, hogy a barátnőd akkor tüzes, ha sportol, vagy ha vígjátékot nézett, esetleg ha egy véres horrort. Illetve valószínű, hogy ezek hatására bizonyos hormonok termelődése megnövekszik, ezért fogékonyabb a szexuális dolgokra. De szerintem normál esetben egy lányt véres horror nézése előtt is ugyanúgy fel lehet tüzelni, mint utána. Mármint normál esetben, de ezek szerint a ti esetetek nem az.

2015. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
32%
Felizgul attól, hogy kigyúrt fickókat lát.
2015. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vree ***** válasza:

Nyilván a sport felpezsdíti a vérkeringést, tehát több vért kapnak a testrészeid és mozgékonyabbnak érzed magad, javul az érzékelés is.

Hormonok kerülnek a szervezetbe, amik javítják a közérzetet/örömérzetet, csökkentik a fájdalmat és javítják a koncentrációt. (Tesztoszteron/ösztrogén is, amik ugye több testfunkcióval is kapcsolatban állnak, de a szexuális vágyat is növelik.)


Ilyesmi.

2015. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!