Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért "kutatnak" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért "kutatnak" a párjuk telefonjában? Megoldás?

Figyelt kérdés

Szeretem-imádom a páromat, és takargatnivalóm sincsen előtte de ez nekem már sok.

1hónapja vettem egy új mobilt, azóta a párom azt nyomkodja. Nem vagyok irigy, de el sem kéri és igaz nincs rejtegetni való, de nekem is van intimszférám

Neki is tök jó új szériás okostelefonja van, de én sosem nyulkálok az övébe.


Ma is mire visszamentem a reggeli teenedőim után a szobában, látom hogy a telefonom a kezében ...

nagyon mérges lettem.


Ha levédem kódzárrall elkezdi kérdezgetni, hogy "Mivan, takargatnivalód van??"


Plusz mindne hülyeséget átállít rajta és engem ez zavar. Az az enyém, én vettem!


Lehet a "kutakodás" mögött féltékenység a részéről? Megoldás?


2015. jan. 20. 11:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, a megoldás az hogy lekódolod. Ha meg pattog miatta mond el neki hogy marhára eleged van belőle hogy egyfolytában a tiédet macerálja. Van neki is, nyomkodja azt!

25/F

2015. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%

kerlek, ne altalanosits. nem minden ferfi kutakodik masok telefonjaban, ahogy nem minden no sem.


a parod feltekeny. ennyi. adtal ra okot? gondolkodj el rajta es kerdezd meg ot is, hogy miert csinalja.


ha nem beszelitek meg, akkor ez feszultseget okoz, az meg senkinek sem jo.

2015. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
azért keresgél benne amiért a nők is szoktak. .. nem bizik benned, szerintem
2015. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
Mert a nők megbízhatatlanok ...
2015. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Gyagyás, de összeilletek

Csak kitudja meddig...

2015. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

sok nő is szokott...


én pl nem kutakodok a barátnőm telefonjában és ő se az enyémben, az enyém le van kódolva, tudja a kódot, nincs titkolni valóm...néha még olyanokat is elmondok amiket jobb lenne elhallgatni :D nálunk meg van a bizalom és az őszinteség...na szerintem ez nálatok hiányzik!

2015. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondja hogy tökéletesen megbízik benne,és kettőnk közül pont hogy én vagyok bizalmatlan vele szemben.

Ez nem igaz. Én kerek perec kimondom ha féltékeny vagyok, és sosem nyonmkodom a telefonját!


Nem adtam okot a féltékenységre, sosem! Nincs rejtegetni valóm sem.Éppen ezért nem értem miért csinálja ezt.

Mindig azt mondogatja hogy ő nem féltékeny típus, mert akit vinni lehet azt vigyék!!!!!


De ez nem normális. Én akkor turkálnék a telojában, ha keresnék pl. egy üzenetet vagy egy bizonyos személyt...

2015. jan. 20. 11:13
 8/24 A kérdező kommentje:

a régi telefonomnál nem csiálta ezt.


Most mióta megvan az új arra fogja hogy "Olyan szép, meg olyan jó tök újdonság"-már 1hónapja megvan, mi rajta az újdonság??


Jah és ugyanazt tudja, amit az övé... nem értem

2015. jan. 20. 11:16
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Az eszedbe sem jutott, hogy megbeszéld vele. Ku*va jó lehet a kapcsolatotok. Szerintem a telefonjaitok is kinevetnek titeket, hogy mennyire buták vagytok.
2015. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó. Nem egyszer próbáltam megbeszélni vele.


Amikor megkérdezem féltékeny-e kiröhög, hogy mit képzelek...


A helyzet nem változik, eddig elkérte, mostmár elveszi

2015. jan. 20. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!