Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő ilyesmi kérdezni?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőd elmegy egyedül bulizni, utána amikor találkoztok megkérdezed, hogy pasizott-e? Megsértődnétek egy ilyen kérdéstől?
2015. jan. 20. 14:05
 1/9 Jázi :) ***** válasza:
75%
Ha együtt vagyunk,megbízunk egymásban,nem kell ilyet kérdezni!
2015. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én megszoktam kérdezni.Nem nagyon sértődik be,csak kicsit durcis lesz tőle :D
2015. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

#2-es: utána meg jön a békülős szex! ;) :D


Amúgy kölcsönös bizalom esetén felesleges!

2015. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha. Nem szavazod meg neki a bizalmat - miért vagytok együtt?
2015. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Ilyenkor ilyen kis felfuvalkodott hólyagokká változnak a puncusok, de aztán valóban békülős keksz jön, és minden a régi :D

Nem illik megkérdezni amúgy.

2015. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas ilyent kérdezni. Ha pasizott úgyse mondja el, ha meg nem akkor meg felesleges bizalmatlankodás, csak vitának ad alapot.
2015. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért jó tudni, hogy nyomultak-e rá, nem? Pusztán kíváncsiság. Eddigi barátnőim tőlem sűrűn megkérdezték, hogy csajoztam-e, soha nem akadtam meg rajta. Nem is értem, miért kell ilyesmin megsértődni. Nem gyanúsítgatás, csak egy kérdés.
2015. jan. 20. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis azt fogja mondani hogy nem. Ha mást mondana sértődés lenne.
2015. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Attól, hogy benned nem bíztak, nem lesz normális, hogy egy párkapcsolatban nem bíznak egymásban a felek és ilyen ostoba kérdéseket kell kérdezni. Nem normális, nem helyénvaló.
2015. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!