Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok az ilyesmi gondot okozna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok az ilyesmi gondot okozna?

Figyelt kérdés

Már elnézést kérek elöre is, hogy ilyen hülye kérdést teszek fel de nálatok lányok gondot okozz, az ha egy fiú szemüveges ??? Vagy csak egysyerüen elfogadjátok szépség hibának az ilyesmit ??? (tegyük fel, hogy nem a legszexibb vele ...)! Vagy ha kapcsolatról lesz szó akkor az ilyesmi semmiség ?

Lányok nagyon örvendenék annak ha kifejtenétek a véleményetek erről , és megegyszer bocsánat a hülye kérdésért !(de kicsit zavar az, hogy nem tudom elfogadni magam 100% ban hogy szemüveges lettem és a doki szerint életem végéig igy lesz .... :( !)


2014. dec. 12. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan hordanod kell? Pluszos vagy mínuszos? Amúgy nem hiszem, hogy zavarna.
2014. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, de a kontaktlencse megoldaná a problémát.
2014. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én se tudtam, kontaktlencse?

Keveset hordtam nem szerettem magamon, rá 1 évre váltottam, de már bánom hogy nem sokkal hamarabb. Már 1,5 éve azt hordok. Utána rögtön becsajoztam ahogy letettem, persze nem csak ezen múlt :)


De nem mindenkinek áll jól, plusz ha te nem érzed magad benne jól, az meglátszik, és ez se jó pont. Tehát szerintem mindenképp próbáld meg.

Én ezt használom:

[link]


és ebbe az a jó, hogy bent hagyom néha 1-2 hétig, mert nincs kedvem kivenni, és akkor sincs semmi baja a szememnek. Nem gyullad be egy nap után :)

2014. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ált suliban még azt gondoltam hogy nem jön be ha valaki szemüveges. Elkerültem gimibe, és na mije volt az első barátomnak? Szemüvege meg hosszú haja ami addig nem jött be. Mégis ő volt a legszexibb az egész suliban :D

Egyébként ha elkezdesz nyaranta dolgozni meg keményen sporolni akkor 300 ezerért mindkét szemed megcsinálják 120%osra :D Legalábbis barátnőm megműttette a szemeit

22/L

2014. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért, de nálam ez kizáró ok. Eddig egyik barátom sem volt szemüveges, így elképzelni sem tudom, hogy összejöjjek egy ilyen fiúval. Bár tény, hogy nekem ez már nem gond, mert Páromban meg van mind az, amit kerestem a férfiban.


De biztos vannak ilyen lányok, akiknek ez bejön és nem zavarja őket.

Az viszont gond, ha még magad sem tudod elfogadni. Tán nagyobb baj annál, hogy szemüveges vagy. Először úgymond tegyél rendet magadban fogadd el magad, s ezután csajozz, mert akkor sokkal könnyebb lesz, hisz nem fog érződni rajtad, hogy rágörcsölsz és ez nyomaszt is.


N

2014. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon felszínesnek kellene lennem ahhoz, hogy zavarjon, ha egy fiú szemüveges..

Én azokat kerülöm el nagy ívben, akiket zavar az ilyesmi.

2014. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!