Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ MOST MI AKAR LENNI?

Figyelt kérdés
Bocsi az ekezetekert !!! Na szóval 8 napja nem talalkoztam a pasimmal, mert az autoja nem jo. Ezekutan maradt az online beszelgetes. En probaltam ot keresni, de nem mindig jott valasz. Aztan elkezdett durvan irogatni, hogy majd talizunk, de az se valoszinu. Es kertem tole, hogy jojjon el hozzam tomegkozlekedessel, a valasza az volt o nem buszozik. En tok szarul voltam vese problemak, mondtam neki, hogy szeretnem ha velem lenne jojjon mar el, mert eleg sz@rul ereztdm magam. 10 perc neki ide az ut tomegkozlekedessel. Akkor este nem jott. es azt mondta ne haragudj de mar fekszem. Ez rosszul esett nekem. ugyanis en nem jarok naluk mas okok miatt, azt most nem firtatom. Erre ma eljott, azt is keresre. Erre azt mondta nekem, hogy o nem fog jonni mert eltette a szivet es ha majd elerjuk, hogy kulon koltozzunk majd akkor eloveszi, es addig azt csinal amit o akar ha jon hozzam jon ha nem nem. Ez nagyon sz@rul esik mert en mindent megteszek erte. Amikor velem van akkor szeret. aztan napokra eltunik es nem nagyon keresi a kozos kommunikaciot velem. Ha ugy megbant, pl hogy sirnom kell. Azt mondja fejezd be nem hat meg! nem tudom ot hova tenni. ha viszont azt mondom akkor szakitsunk azt mondja, hogy nem akar szakitani. nem ertem!!!!
2015. jan. 20. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem jó a kocsi, akkor már a srác sem jó? Hülye liba!
2015. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak a szexre kellesz neki :D bár nem tudom hogy nem jöttél rá :D
2015. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elég gyökér, biztos ilyen ember mellett szeretnéd élni az életed..?
2015. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintme te félre olvastál valamit :D de nem értem a srácot :D jó énse szeretnék annyira buszozni :D de biztos bevállalnám :D
2015. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1es te tudsz olvasni?

Nyugi nem komoly kicsit túl dramatizálod vannak büszke pasik no para, hiányzik de ez érthető

2015. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
93%
Már nem is számolom hányadik csaj vagy, aki elégedetlen az idióta pasijával. :D Mások jobban megérdemelnének.
2015. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem akar tőled semmi komolyat, viszont tartalékban jó vagy szexre.


Szakíts vele te, ha nem akarod magad teljesen megalázni, illetve ha te sem csak addig tartod talonban, amíg jobb nem akad.

2015. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én a helyedben elhagynám a srácot elvégre nekem az jön le ebből hogy nem szeret. lehet csak nem akar egyedül lenni meg valszeg a szex miatt nem akarja hogy szakits vele. nem hiszem hogy ez változna szoval én a helyedben szakítanék vele szerintem neked az lenne a legjobb
2015. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bakker, hány évesek vagytok 16-17? Erre tippelnék, ha nem írtad volna a kocsit.

Az én párom, nemhogy buszozott anno, ha kértem, hogy jöjjön, ELKOCOKOTT hozzám 15km-erre.

Az ágyból azért én sem ugrasztanám ki, ha már lefeküdt. De hogy autó nélkül már nem is megy hozzád, az durva. Csak azért "van veled", hogy elmondhassa, van barátnője. No, meg hogy legyen kivel szexelni.


Ha neked lennék, kihajítanám. Nem kell állandóan a párunk valagában lenni, de vannak dolgok, amiket igen is megtesz az ember a szerelméért. Mondjuk buszozik egy kicsit.

2015. jan. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nincsenek komoly szándékai Veled..
2015. jan. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!