Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon nagy baj, ha az ember csak a szerelmével akar lenni és ezért a barátairól is képes lemondani és az egész életéről, mert csak vele érzi tényleg jól magát és csak vele boldog?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, amennyiben biztosítva van, hogy nem lesz csalódás a vége, valamint mellette a megélhetés biztosítva van.
2014. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hosszútávon nem nagyon...
2014. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez komoly kötődési problémákra utal. És általában ebből lesz a másik fél teljes mértékű kisajátítása. Mert ha neked nincsenek barátaid, te képes voltál róluk lemondani, akkor neki sem lehetnek. Nem járhat el sehova, mert neked nincs életed rajtad kívül.
2014. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:

eleinte ok

de később már vágyódik más társaságra is

2014. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abszolut érthető. Csak ne felejtsd el, egyszer el fog mùlni a lila köd. Nem lesz olyan végig, mint az első egy-két év. Ennek tudatában dobd el a barátaidat és mindent magad mellő.
2014. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy baj ha a lemondást úgy értjük, hogy abbahagyja a tanulmányait és nem lesz semmi végzettsége illetve barátai se.
2014. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mit csinálsz, ha jól érzed magad.
2014. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baj és nagyon gyenge jellemre utal, aki egy embernek akarja alárendelni az egész életét. És ha ez az egy ember megaláz, elhagy, megcsal, vagy meghal? Akkor ottmarad az illető egyedül, barátok nélkül, akiket nehéz lesz visszaédesgetni, ha már egyszer hátatfordítottunk nekik. Újakat szerezni pedig még nehezebb egy önbecsülésétől megfosztott, magába fordult embernek. Én akárhányszor voltam eddig kapcsolatban, soha nem éreztem még azt a barátaimmal töltött időben, hogy velük ne lennék boldog, vagy ne érezném magam jól. Szükségem volt arra, hogy ápoljam velük a kapcsolatot, és néha a párom nélkül kapcsolódjak ki. Ha minden időmet az épp aktuális barátommal kellene töltenem akkor sokkal hamarabb vége lenne minden kapcsolatomnak. Szerintem az ilyen szintű kapcsolatfüggőség mentális zavarra utal, és egyáltalán nem egészséges illetve természetes.
2014. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen!

Mi lesz Veled,ha már a "nagyszerelem" nem lesz melletted? Keresni fogod a barátokat,akiket elhagytál? Csak nehogy leessen az állad ,mikor közlik Veled,hogyha akkor nem voltak jók,mikor meg volt a barátod,akkor most se legyenek azok. Bár,amúgy tök felesleges bármit is mondani mert Te is bevallod magadnak,hogy ez nem oké,mégis folytatod. Barátnőm ugyan ebben van. Mondhat neki az ember bármit,beismeri,hogy hibás mégsem változtat rajta...

2014. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
Igen. Kell, h az embernek legyen saját élete is. Mert mi van, Ha mondjuk vége lesz? Akkor mi marad?
2014. dec. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!