Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem keres ha nem vagyunk együtt ( ez pár nap egy, másfél hét) de ha meg együtt vagyunk, akkor meg aranyos, meg rendbe van minden? Tudom én, hogy a pasik nem szeretik az ilyesmit, de mégis úgy érzem, hogy ilyenkor nem számítok

Figyelt kérdés
párkapcsolat

2015. jan. 18. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd tőle. Egyébként meg hagyd őt békén és ne keresd. Lehet, hogy sok vagy neki. Az állandó telefonálás, kérdezgetés, mikortalálkozunkmár baromira idegesíti őket. Ha nem hív örülj neki, hogy vége, mert nem akart igazán.
2015. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyanigy vagyunk már 3eve,lassan 4. Szeret,de van saját élete,az elejétől ilyen volt,zárkózott,és nagyon nehéz vele,mert állandóan retteghetsz hogy ugye szeret téged,ugye nem csal meg,nem fog megváltozni a Te kedvedért se,neki ez igy jó,bőven elég...most döntsd el hogy kell e ez neked
2015. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze értem én, meg nem is zaklattam, és nem vártam, hogy sokszor hívjon, normálisan megbeszéltem vele, és tiszteletben tartom, hogy ő másmilyen, nincs ezzel baj. De szerintem ő se értette félre amit mondtam.
2015. jan. 18. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy elég fontos neki. Nézdd, túl vagyok már 1-2 kapcsolaton és nem is vagyok fiatalka, ráadásul jelenleg együtt lakom a ffi testvéremmel és látom, hogy viselkedik azzal akikkel csak kellemesen érzi magát és csak szexelni, beszélgetni szeret, de semmi komolyat nem akar (kevesebbszer keresi őket, olyankor aranyos, néha kimenti magát miért nem kereste, néha azt sem) és tudom milyen volt azzal akit valóban szeretett és együtt tervezett vele. Ez a viselkedés az első csoportba sorol téged. Sajnálom, hogy ezt kell írjam: vagy elfogadod, hogy ez egy kellemes, de sehova nem tartó kapcsolat és te is lazán kezeled az egészet, közben keresel olyat akinek valóban fontos vagy... vagy úgy jársz mint a 2. válaszoló.

Találd meg aki szeret, őt meg kezeld a helyén.

2015. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok! Őszinte leszek,ez egy nagy kivétel ahogy a párommal mi kapcsolatban vagyunk,én ismerem őt,a körülményeit,életét,családját,őt,és ő tényleg egy ilyen tìpusúember,szociofóbiás,stb,de én választottam,ezek mellett tudom hogy szeret,de a ti kapcsolatotokban a te párod lehet hogy csak szimplán kihasznál,az megint más,mint amikor nekem azért kell vele szenvedni mert beteg. Sajnos túl késő volt mire rájöttem erre,addigra már beleszerettem,de ez nem jelenti azt hogy a te pasid is beteg lenne,mondom mégegyszer! De ha jót akarsz magadnak továbblépsz,mert csak szenvedni fogsz,megtehetsz majd bármit akkor is ugyan ez lesz...
2015. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!