Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kínos most mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos most mi legyen?

Figyelt kérdés
ma délután suli után átmentem a barátnőmhöz és nagyon kellett már kábelt fektetnem ezért muszáj volt elmennem náluk már nem bírtam volna ki hazáig. nagyon siettem aztán közbe hívott anyám hogy azonnal jöjjek haza, sürgős. Én meg gyorsan elbúcsúztam a barátnőmtől és siettem aztán bevillant, hogy otthagytam a nagy rakás kulámat náluk a klotyón, nem húztam le...borzasztóan érzem magam, ver a víz meg minden. A telefonom is kikapcsoltam nem tudom most mit lépjek. :(
2015. jan. 21. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán kérj elnézést, ha nem húztad le magad után :D
2015. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell megijedni egy kis szartól, privátban mesélhetek neked egy pár történetet róla!
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:D Szerintem vicces. Biztos lehúzta.
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább a barátnődet meglepted. Hidd el a lányok szeretik a meglepetéseket:)
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tégy ugy mintha semmi se történt volna. Az én véleményem szerint ez lenne a legjobb megoldás. De ettől függetlenül beszélj a barátnőddel mert aggódni fog érted
2015. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérsz és elmondod miért siettél el.
2015. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul, ne hozd fel, ha ő felhozza, a reakciója alapján kérj tőle bocsánatot.
2015. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt,hogy már benne volt,nem tudtad kié,ezért nem húztad le.
2015. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kamu:'D lolxddd
2015. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!