Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tesztek azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek azért, hogy egy induló ismerkedés folytatódjon? Mit csináltok azért, hogy ne legyen "kínos csend"? Egyáltalán tesztek-e érte?

Figyelt kérdés

Úgy értem, érdeklődőek vagytok-e akkor is, ha egy férfi kezd felétek nyitni és ti önszántatokból amúgy nem nyitottatok volna felé, akár interneten, akár élőben. Megadta egy lány a netes elérhetőségét, elkezdtem vele beszélgetni, de folyton az van, hogy én kérdezek, ők válaszolnak és itt meghal a dolog. Sokszor tapasztalom ezt. Miért van ez? Nem vagyok tirpák, szexéhes kanmalac, aki csak arra megy rá a beszélgetésben, hogy mikor d.ghatnánk. Túl unalmas a normális érdeklődés? Ez valami generációs defekt?


Korotokat és nemeteket tüntessétek fel, please.


2013. febr. 7. 21:08
1 2
 1/11 panini ***** válasza:
52%
nem teszek érte.
2013. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs, lányokhoz szólna a kérdés.
2013. febr. 7. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért szerinted panini mi?
2013. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Félreértés, hamarabb nyomott entert :D A kérdéshez tartozik, hogy lányoknak, tudom hogy ő az.
2013. febr. 7. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem velem nagyon jól ellehet beszélgetni :)

Álltalában azt szoktam csinálni, hogy kérdezek vmit (ha az illető nem írt volna semmi olyat, amivel folytathatnám) aztán ha nem kérdez vissza, megint Én kérdezek :D előbb vagy utóbb az illető is visszaszokott kérdezni, ha mást nem is, akkor annyit hogy és te/ és neked? :)

Röviden ennyi :D 15/L

2013. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a kínos csenddel nincs gond.

az oka meg két dolog lehet.

1.kuka

2.alacsony érdeklődési szint

a generációs defekt meg az,hogy neten beszélgetsz nőkkel,úgy próbálsz ismerkedni.

2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Élőben nincs nő a közelemben. Olyan környezetben élek.
2013. febr. 7. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
próbáld megnevettetni. minél humorosabb vagy annál jobb. engedd szabadjára a fantáziádat, írj neki sok hülyeséget. ne tegyél fel eldöntendő kérdést, csak olyat, amire nem lehet egyszerűen igen-nemmel válaszolni. minél lazábban fogod fel annál könnyebben fog menni
2013. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj a humorommal. :D
2013. febr. 7. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt utálom, ha pasi van csendbe... Ha ez van, nem sok esélyt adok neki. Próbálok tenni annyit, hogy azért kérdezek, meg igyekszem bőven válaszolni. Nyugi egyszer te is találsz valakit akivel hajnali 5ig beszélgettek majd a semmiről :)


17/l

2013. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!