Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az elfogadható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az elfogadható, ha valaki összejön a testvére exével? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak nővérem van, úgyhogy nem :)


Viccet félretéve: nem.. Szerintem elég beteg dolog olyannal lefeküdni aki korábban a testvéreddel volt. Arról nem is beszélve hogy mi van ha a tesódnak ez nagyon szarul esik csak nem mondja? Megéri? És ha komolyabbra fordul a dolog? Évekig nézheti a tesód az exét veled a családi találkozókon?


Annyi lány/fiú van a világon, én keresnék mást.

2015. jan. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moncsy0506 válasza:
0%
Nos, nemt udom rólad van e szó, de nem is ez a lényeg, ha megnyugtat: én 5 év után, megcsaltam a páromat, az unokatestvérével, akivel már szintén öt éve vagyunk együtt. hatalmas volt a botrány! gondolhatod....ja mindkettőnek gyereket szültem...halkan megjegyzem, és mindkettőnek én vagyok az un. Nagy Ő! Ezt nem csak ők mondják, hanem tapasztalom is. És még így öt év elteltével is vannak vitáink a volt párommal, mert még mindig nem tudja elviselni, hogy pont az unokatestvérével vagyok együtt, úgyhogy nem tudom mekkora volt a szerelem a tesód és az exe között, de ha sokáig voltak együtt, biztosan szar érzés lesz neki egy életre, főleg ha ti szeretitek egymást, és boldogok vagytok. na de mindegy, észt most nem osztok, de egyébként elfogadható, mivel már szétmentek, na de a kérdés, hogy: miért is? esetleg miattad? minden a körülményektől függ....
2015. jan. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem!Házinyúlra nem lövünk!
2015. jan. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem mindig volt egy ilyen félelmem hogy a bátyám rányomul a barátnőmre vagy ilyenek... engem az nem zavar ha idegennel csal meg, eldobom és kész... ettől nem stresszezlek.


de ha mondjuk a bátyámmal csinálná ezt... valószínűleg a bátyám a kórházban kötne ki. jah és onnantól nem lenne bátyám. maximum papíron.


ez valahol mindig egy belső félelmem volt, a bátyám eléggé csajhülyítő. jó társaság is, még sincs csaja, egy volt neki egész életében az is 1 hónapig és most 26 éves. valahogy úgy érzem ha lenne itt egy csaj, megérezné a pinaszagot... és tuti bepróbálkozna még akkor is ha azt mondja most hogy házinyúlra lőni tilos.


ez az egy beteg teóriám van, nehéz ebből kigyógyítani :/ sajnos sokszor mondja a lány hogy "mikor megyünk hozzátok" én meg pislogok rá... hogy bébi nem tudom... bár most jelenleg nincs barátnőm, de szerintem közrejátszik az is hogy nem mutattam be otthon :/ csak én jártam hozzá hónapokig.

2015. jan. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
Isten ments, rokon, barát anyja apja, testvére, orvosa, szeretője, ügyvédje, könyvelője, gyóntatópapja tabutéma...
2015. jan. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
ja: és az exe is...
2015. jan. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne ezzel bármi baj?

Neki már csak az exe.

Vagy szerintetek hogy is van ez? A testvérnek joga van megakadályozni, hogy bárkivel összejöjj?

2015. jan. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. Nem akarok lyuksógor is lenni a testvéremmel.
2015. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Moncsy0506: nem rólam van szó szerencsére, egy sorozat kapcsán jutott eszembe.
2015. jan. 22. 23:36
 10/10 anonim válasza:

Moncsy0506

És büszkén vállalod,hogy megcsaltad a párodat egy rokonával és fel is csináltattad magadat mindkettővel. Ha senki nem mondja ki majd én: egy r*banc vagy.

2021. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!