Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örüljek, hogy kitalál valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örüljek, hogy kitalál valamit anyjának, amiért be kell jönnie a városban, ahol tudunk talizni? Vagy ez nem elfogadható viselkedés egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párom Dombóváron kapott munkát, már 2-3 hónapja kinn van. Én Pécsen vagyok, anyja meg egy Pécsről 30km-re egy faluban.


Ahogy Párom mondja, az anyja nehéz esett...

Állandóan haza jár segíteni, amit elfogadok, de az már zavar, hogy nem lehet velem tervezni napokat. Pl. Nem mondja meg neki, hogy velem tervez programot, hanem kitalál valamit, amiért Pécsre kell jönnie, így tudunk találkozni.

Mert ha tudná, hogy miattam jönne, akkor kiakad..Pl azt mondja anyja neki, hogy nem fontos ő neki, nem is akar haza jönni vagy nem is akarja látni őt stb.


Most örüljek, hogy kitalál valamit, amiért Pécsre kell jönnie és tudunk találkozni? Vagy nem elfogadható ez viselkedés egy komoly kapcsolatban?


Egyébként szabin lett ezen héten. Azonnal haza ment, pedig Pécsen szokott átszállni, de nem volt képes délig (addig dolgoztam) várni és kicsit együtt lenni. Kérdeztem mikor talizunk, erre azt írta "nem tudom". Nem tetszik, hogy nem is tervez velem egy talit a 6 szabadnapjából. Aztán írta, hogy talán péntek, de holnap vissza térünk rá...

Most meg írta, hogy holnap talizhatunk, de hozzá tette, hogy "muszáj Pécsre jönnie, mert anyja gyűrűjét be kell hoznia". Vagyis megint tennivaló miatt jön és ezért talizunk. Szóval nem miattam...

(ez mind anyja miatt van)


Erre hogy kéne reagálnom? Ez semmiség?


5 hónapja vagyunk együtt és 23 éves ha ez számít.

24L


2014. nov. 26. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az anyja tudja, hogy együtt vagytok? Én hasonló okok miatt szakítottam nemrég.
2014. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pfff, a párod szerintem nem 23, hanem 13. Dedós, akinek - hacsak nem áll végre a sarkára - mindig az anyja lesz az első.


Szerintem nagyon gyorsan ülj le, és beszéld meg vele ezt az egészet, és ha nem változtat, dobd.

2014. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!