Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mennyi a kommunikáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi a kommunikáció a párotokkal? Nálunk normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nos lenne egy kérdésem, hogy más párok között, mennyi kommunikáció folyik így hétközben meg hétvégén?

Nálunk az a helyzet, hogy mi hétközben nem tudunk találkozni, mert én fent vagyok a koliba másik városba, ezért csak telefonon vagy facen tudunk beszélgetni, de itt nagyon keveset. Naponta Facen 1 órát kb, de azt eléggé kevés adat cserével, telefonon meg olyan 10 percet szoktunk. De amikor hétvégén együtt vagyunk, akkor több 10 órát töltünk együtt, és egy kínos csend pillanat sincs, csak amikor nem személyes a találka, akkor mintha nem lenne miről beszélnünk. Ez baj?

Mondjuk hétköznap ő is meg én is elfoglaltak vagyunk.


19f



2015. jan. 22. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

hétköznap 1x, hétvégéket általában együtt töltjük...


hétköznap van olyan nap amikor nem beszélünk, hagyom tanulni, ő hagy dolgozni...de van amikor akár 5-6 órát is...hétvégén meg végig együtt...és szoktunk beszélgetni is...


21F

2015. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Az a kérdés, hogy titeket zavar-e.
2015. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk, úgyhogy nap közben mi se nagyon keressük egymást, általában 1x (max. 2x) beszélünk telefonon, akkor is csak azért szokott megcsörgetni a barátom, hogy hazaszóljon nekem, mielőtt elindul haza, de ennyi.

Este itthon beszélgetünk, elmeséljük egymásnak, kivel mi történt aznap, milyen volt a meló, kinek hogy telt a napja, mi legyen holnap a vacsi, kell-e valami másnap a boltból, stb. :D


24/L

2015. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már kicsit sok is, amit leírtál.


1. Heti kb. 3-4 napon találkozom a barátnőmmel.


2. Mindig van heti 2 nap, amikor egyáltalán nem is beszélünk, kommunikálunk egymással semmilyen formában.


3. Telefonon 5 percet sem beszélünk. Facebookon szinte egyáltalán nem. Soha.


Nekem ezek a standardjaim.


21/F

2015. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Járás időszaka:

- facen minden nap 2-3 órát

- meg reggeli sms-ek

- és mikor találkoztunk, akkor is sokat (kivel mi volt aznap, ismerkedős dolgok...)


Amióta összeköltöztünk:

- hétköznap reggel pár szót (ő még álmos az érdemi kommunikációhoz, bár én is hülyeségeket szövegelek, hogy ébren tartsam magam)

- napközben max. 4-5 percet, de, csak ha fontos közlendőnk van

- este kivel mi történt, aztán gépezés közben, ha érdekes hírre akadunk, meg lefekvéskor


Kínos csend nálunk sincs, hosszú szünetek szoktak lenni, főleg, ha fáradtabbak vagyunk, vagy épp nincs mondanivalónk.

2015. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!