Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi?

Figyelt kérdés

Lassan 1 honapja beszélgetek,meg találkozgatok egy 20éves sráccal. 2x ott is aludtam nála, de nem volt semmi,csak csok. A héten megint hivott magához, de nemtudtam hogy mondjam el anyumnak,hogy nála szeretnék aludni,mert az előző 2 ottalvást se tudta..

Most elmondtam neki mi a helyzet, és mondta hogy mivel én még 16 éves vagyok, ezért nemszeretné ha ezzel a sráccal találkozgatnék,mert hogy hozzá képest nagyon fiatal vagyok. De nem érti meg hogy én nagyon megkedveltem a srácot, de akkor se engedi. Mit csináljak?



2015. jan. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Mert buta vagy. Még GYEREK! Aludj otthon és tanulj.
2015. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mutasd be neki a srácot ! Ha megbízható és normális úgyis meg fogja engedni! :D
2015. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor elgondolkodom h egy 20 éves srác mit akar egy 16 évestől?


Mutasd be a szüleidnek, akár többször is áthivhatod magatokhoz, egy idő után megismerik és akkor fokozatosan el-el engednek vele, persze ha komolyan gondolja...

2015. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lássuk csak: Egy srácnál alszol, aki még csak nem is a barátod, és csak 1 hónapja ismered. Én se engednélek el, meg senki olyan, aki normális.
2015. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!