Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti el tudnátok képzelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el tudnátok képzelni, hogy olyan lánnyal járjatok, aki horoszkópot olvas?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem. Talán még szexelni sem lenne kedvem ilyennel.
2015. jan. 22. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Inkább azt olvassa mint a Twilight-ot.
2015. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Hát szerintem kb. egykutya
2015. jan. 22. 20:59
 3/22 anonim ***** válasza:

#2


Valamilyen szinten egyetértek :D


Aki megrögzötten olvassa velük vannak problémák. Kivéve ha normálisan csinálja mert akkor nem gond.


De azok akik mindig a BLIKK meg a Kisnyugdíjad horoszkóp rovatát bújják...

2015. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek vannak dilijei. Ez a dili nekem nem kizáró ok nálam.
2015. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én nem minden nap, de mikor eszembe jut néha elolvasom. De azért érdekes, hogy van olyan akinél ez kizáró ok.. :D
2015. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Másokat degradálni ízlésük szerint nem intelligens emberre vall. Hogy értsd: nem vagy jobb senkinél.


A kérdésre válaszolva, járnék, mert nem oszt nem szoroz. Csak elolvassa - azt nem írtad, hogy függ az élete tőle, és azt sem, hogy újságból informálódik vagy kiszámolja magának a dolgot, ergo tényleges ismeretekkel rendelkezik-e.

2015. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
el tudnám képzelni. toleráns alkat vagyok. ha nem jön nekem azzal a hülyeséggel, hogy a csillagjegy meghatározza egy ember személyiségét akkor nem gond.
2015. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Másokat degradálni ízlésük szerint nem intelligens emberre vall. Hogy értsd: nem vagy jobb senkinél. "


LoL. Az olcso benzin nem jobb, mint a draga? A nagy kakaos csiga nem jobb, mint a kicsi? A 4 diploma nem jobb, mint a 4 elemi?


Mert nagyjabol ezzel a logikaval ervelsz.


Az izles kerdese, hogy valaki milyen zenet hallgat, mit olvas, milyen ruhat visel, stb.


Aki intelligens, az horoszkopot nem olvas. Pont ugyanolyan okokbol nem jarnek horoszkopot olvaso emberrel, mint amilyen okokbol nem jarnek olyan lannyal sem, aki napi rendszeresseggel nez TV-t, vagy nem olvas soha, vagy nincs szakmai fejlodesi celja, stb.


Igenis van kulonbseg. A horoszkop olvasasa egyszeruen nem egyeztetheto ossze azzal, hogy valaki intelligens es muvelt ember legyen.

2015. jan. 22. 21:14
 9/22 anonim ***** válasza:

"A horoszkop olvasasa egyszeruen nem egyeztetheto ossze azzal, hogy valaki intelligens es muvelt ember legyen."


Ugye ezt Te sem gondoltad komolyan? Csak mert rég olvastam ekkora baromságot.. :D

2015. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A horoszkop majdnem olyan, mintha pl. a homeopatiaban hinne.


(Aki nem tudna: a homeopatia olyan, hatoanyag nelkuli "gyogyszereket" hasznalo orvoslasi modszer, amelyek hatoanyagot lenyegeben nem tartalmaznak, vagy csak olyan kis koncentracioban, hogy nem minden uvegbe jut egy molekula. A gyogyhatast pedig a desztillalt viz memoriajanak felhasznalasaval kivanjak elerni :D )

2015. jan. 22. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!