Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elbírnátok képzelni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbírnátok képzelni, hogy egy olyan ember, aki még nem bántott egy nőt sem, képes lenne bántalmazni a barátnőjét? (lent)

Figyelt kérdés

A családom, és az ismerőseim aggódnak a barátom miatt. Szerintük agresszív, szociopata, nagyon uralkodik rajtam, és féltékeny ember. Attól félnek, h robban a bomba és bántani fog. Akik közel állnak azt mondják, hogy a legjobb lenn szakítani vele.


Én ezeket nagyon furcsának találom, hiszen eddig nem bántott (ok csak szóban, de hát kik nem veszekednek néha), sohasem volt féltékenységi jelenete, és nem is tudok olyan barátnőjét, akit bántott volna.

Az tény, h hallottam már másokkal kiabálni, és szex közben rögtön elélvez, ha fájdalmat okoz, és szereti a vadászatot, de ettől még nem veszélyes egy ember. Nem?



2014. nov. 7. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

hat ez megint ojan kerdes amit az itteni defektektol kel megkerdeni xd

amugy honan tudod h soha senkit se bantot ? ha tenyleg vanak pszihotikus beutesei akkor bizony minden szava hazugsag es amit neked eload az csak egy alca amin keresztul konyeden manipulal teged.

etol fugetlenul viszont egyaltalan nem feltetlenul jelenetenek ezek a dologok pszichopatiat amiket irtal szoval lehet hogy csak perverz es szeret mokusokat gyilkolaszni ki tudja....... itt se fogja senki mivel nem vagyunk szakemberek de ha azok lennenek se tudnank igy megalapitani. hat enyi.

2014. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

szex közben rögtön elélvez, ha fájdalmat okoz,"


ezek szerint mazoista vagy ő meg szadista BDSM

hát ha elfogadod így honnan tudják ezt róla?

Nézd mi nem tudjuk megmondani a jövőbeli cselekedeteit de ha eddig nem volt ilyen ne parázz. ha meg mégis majd te megbocsátasz neki mert nagyon szereted. ennyi. :)

2014. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazad van 1-es.

Két éve járunk, e idő alatt úgy gondolom már kiismertem.

viszont egymástól független emberek mondják, hogy legyek vele nagyon óvatos.


Én nem tapasztaltam sem azt, h hirtelen haragú lenne, vagy agresszív. Azt meg főleg, h nagyon féltékeny lenne.

2014. nov. 7. 00:20
 4/10 A kérdező kommentje:
(A szex részt nem tudják az ismerőseim.)
2014. nov. 7. 00:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg ezeket az embereket, hogy pontosan mire alapoznak, vagy talán te is tudod, csak "véletlenül" elkerüli a figyelmedet, vagy netán más képet mutatsz a kapcsolatotokról és róla, mint ami valójában történik.
2014. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
igazad van 1es --> A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. xdddd
2014. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is igaz. Nem én pontoztam.
2014. nov. 7. 00:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazad van 1-es, a szívemből szóltál.


...


Szerinted ez a válasz nem hasznos.

2014. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
? Szerintem?
2014. nov. 7. 00:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán kiüthet.
2014. nov. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!