Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitcsinaljak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitcsinaljak? Nem tudok tullépni rajt :/ hogy érjem el hogy ujra velem legyen?

Figyelt kérdés
Szval... elsö kapcsolatom 14hónapig tartott... nagy szerelem volt szoszerint éjjel nappal beszeltunk és amikor tudtunk taliztunk... aztan hirtelen szakított … de nem tudom miert és nemis személyesen aztan én sokat kerdezgettem hogy mieza hirtelen változás mert en nagyon szeretem... ő elösször aztmonta hogy már nem szeret elmultak az érzések ... 1honap utan rámirt hogy beszeljunk skypen es ott monta hogy még szeret és maga se érti mitakar... lebeszeltünk egy talit .. amit egy nappal rá lemondott és le is tiltott fb n és hiába hivogatom telon... csak viberen érem el ott is csak ennyit ir ""haggyál"" nemtudom micsinaljak én szeretem nagyon és nm akarom elengedni :/ én 17fiu ö 15/L ...ja és fontos hogy 90km re lakik azaz távkapcsi...de ez eddig nem jelentett gondot elöre is köszi a komoly válaszokat ..bocsi a helyesírási hibákér telórol vagyok
2015. jan. 22. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe ez labilisabb mint egy kártyavár
2015. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja és egyszer szeret egyszer nem... mst ez igy valtakozik... neha hulyulunk aztan bunko ... azota szval ezér nemtudom... igazabol most lett volna az hogy ottalszok nala es tobbnapig vle leszek (szakitas elott)es lehet beijedt vagy nem? És régen nemvolt ilyen mindent megtudtunk beszelni :-\
2015. jan. 22. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!