Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem ra anyukamat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra anyukamat hogy nalunk aludhasson baratom?

Figyelt kérdés

Tobb mint egy eve egyutt vagyunk es csak szimpla egyuttalvasrol lenne szo..mint baratnommel filmezes,jo persze vele csok es tapi de semmi sexhez kapcsolodo

Elore is koszi a valaszokat



2014. okt. 24. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben próbáld meg megkérdezni tőle.
2014. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy te vagy az :)
2014. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez anyukád hozzáállásától is sokban függ, vagy hogy kérdezted e már őt a dologgal kapcsolatban.

De ettől függetlenül, könyörögj :D Ígérj neki fűt, fát, csillagot, hogy nem fogtok semmit sem csinálni, akár 10 percenként rátok nézhet, és amúgy is léééci, léééci :D

2014. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedved 3.! Mikor én voltam hasonló szituációban én is ígértem fűt-fát, de azt azért nem, hogy 10 percenként ránk nézhet :D
2014. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megbeszélni.
2014. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat bejonni ne jojjon be..de ez teny hogy nem szeretnenk semmit...csak amit eddig is csinalunk csokolozunk egy-egy film alatt aztan pedig aludnank most en vigyazok dedimre szval mer eleg nagy szivesseget teszek neki..jo lenne ha megengedne...meg baratom szulei is..de o azert fiu...es az mas..max adnak egy dobozgumit neki h vedekezzunk de az meg vicces is lenne..csak anyukam a nagyobb gont

koszi az eddigi valaszokat johetnek meg tippek ha tudtok:D

2014. okt. 24. 23:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Es hogyan kerdeztetek meg a szuloket? Es hogy alkudtatok veluk? Ti is feletetek kicsit?
2014. okt. 24. 23:55
 8/8 anonim válasza:
Vond be anyukádat is.-)))
2014. okt. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!