Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom már 6 éve, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom már 6 éve, teljesen jól működik, kisebb nagyobb veszekedésekkel de van egy fiú barátom akivel 3 éve nagyon jóba vagyunk . Kit kellene választani?

Figyelt kérdés
Ezzel a fiú baráttal az utóbbi időbe ...kb éve, fél éve még többet beszélgettünk szinte napi szinten, nekem ő tetszett titkon de nem tudtam hogy ő mit érez de most bevallotta , hogy belém esett teljesen és már régóta tetszem neki csak nem merte elmondani, és egyből én nem mertem elmondani hogy mit gndolok róla de a végén mégis megtettem. Mit csináljak, nem tudom eldönteni kit szeretek ???!!! A barátom iránt is érem ezeket de mindketten mások és nem tudok dönteni! Mit kellene tennem?

2013. szept. 26. 11:52
1 2
 1/15 zoliba' ***** válasza:
100%
jó nagy büdös ribbbanc vagy.
2013. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 6 ev utan a masik fiu sem lesz mar olyan erdekes. Ettol fuggetlenul teljesen aterzem a helyzetedet. Az ujdonsag varazsa, az elso csok szenvedelyenek remenye nagyon motivalo tud lenni.
2013. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mérlegelned kell. Mindig azt tedd, ami neked a legjobb.
2013. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, de az is bennem van ha a mostani az igazi párom akkor ilyennek elő sem kéne fordulnia.. és ez sem hiszem hogy fellángolás, mert nem olyan hogy jött egy idegen én meg paffff...hanem őt is nagyon ismerem és tudom hogy milyen és nála is már tart vagy fél éve, de ennek ellenére soha nem csalnám meg addig a párom míg vele vagyok
2013. szept. 26. 12:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Aha persze! Az itt a kamu, hogy "teljesen jól működik". Ha ez így lenne, azonnal lepattintottad volna a srácot!!

De te már régóta ott tartod őt magad mellett, hogy majd jól leléphess vele! Csak azért nem vagy még vele, mert ahhoz gerincesen a pasid elé kellene állnod, és elmondani, hogy egy éve kamuzol. De ezt nem vagy képes megtenni... A régi csak a megszokás miatt kell neked.


Szerintem szakíts. Nem magad miatt, hanem a párod miatt.

2013. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És nagyon sajnálnám az a mostani kapcsolatomat, de lehet h csak félek változtatni ...sajnos én sem tudom mi tévő legyek :(
2013. szept. 26. 12:01
 7/15 Dreed ***** válasza:
Szerintem 6 évet nem lenne szabad eldobnod egy bizonytalanért.Mérlegelned kell,de abba is gondolj bele,hogy mekkora fájdalmat okoznál,valamint lehet hogy fél év után megbánnád.
2013. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4. válaszoló , igaz h magam mellett tartom de nem tudom, hogy miért az is igaz hogy elmondani félnék de nem azért mert nem merném vagy mert magamat féletmhanem mert nagyon sajnálnám ŐT, meg igazából érzem hogy szeretem is, és ezaz amit én se értek, bocsánat hogy hülyén fogalmazok :( de ha szeretem akkor miért van ez mással...:(
2013. szept. 26. 12:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sajnálnád ŐT akkor a másikkal megszakítanád a kapcsolatot, és ezerrel dolgoznál a felejtésen. Ez így csak sunnyogás. Szóval dönts végre, volt elég időd!
2013. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:( Igazad van de a jelenlegit is szeretem vagy csak úgy érzem, mert szeretem mint embert vagy mi?
2013. szept. 26. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!