Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lefogynék, lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogynék, lehet, hogy tetszenék neki?

Figyelt kérdés

(Nyilván nem minden a külső, de vékonyabban én is jobban érezném magam.)

170 cm vagyok, 70 kg, 18 éves. 2 éve 85 kg voltam, amit nagyon utáltam. De még szeretnék fogyni 5 vagy 10 kg-ot.

A fiú MMA-zik, 90 kg körül van, izmos. Tehát gondolom, nem egy olyan barátnőt szeretne, mint amilyen én vagyok. De nekem ő nagyon bejön! Mit gondoltok, ha lefogynék, lehet, hogy tetszenék neki?


2015. jan. 24. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy...
2015. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én azt mondom, hogy nem egy olyannal kéne a kapcsolatot erőltetni, aki csak bizonyos kritériumok esetén szeret.
2015. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a magad kedvéért akarsz fogyni, hajrá! De soha ne egy pasi kedvéért! Az ízléséről meg ne legyenek feltételezéseid, elég sok olyan pasit ismerek, aki kimondottan a husis csajokra bukik, függetlenül attól, hogy ő maga milyen alkat. :)
2015. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás elég csalóka, mármint nem a fogyás a nagy dolog, hanem meg is kell tartani az eredményt, és ha netalántán nem sikerül, és a pasi dobna, akkor meg jönne a siránkozás, hogy hát minden pasi egy disznó, akik csak a kinézetre mennek!
2015. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet. De inkább magad miatt fogyj le. Ne más miatt..
2015. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

Na 2-es ez egy baromsag. A kerdező köver ezen nincs mit szepiteni. Az meg kevesek szamara vonzo es kisse igenytelen.


Mellesleg a kerdezőnek se nagyon tetszene a pasi ha 60 kiló lenne es nem sportolna.:-)

2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
27%
Igen. Minden férfi vonzó, karcsú nőre vágyik. Az elhízottság ápolatlanságra, igénytelenségre utal. Ha javasolhatom, kezdj el egészségesen élni és rendszeresen mozogni.
2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem mma-zok de erosebb vagyok nala elhiszed?


na szoval ha szeret amis jarna veled

2015. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso én meg nalad vagyok erősebb.
2015. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!