Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszenek az ilyen nők?

Figyelt kérdés
Akik nagy aranyfülbevalót hordanak, szinte minden ujjukon aranygyűrű van. Panaszkodnak a pénzről miközben tudnivaló róluk hogy tisztességtelen, törvénytelelen úton szerezték a vagyonukat a családjukkal együtt. Külsőre pedig szemöldöktetoválásuk, műkörmük, műszempillájuk van, és szoliba járnak barnulni.
2015. jan. 14. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
számomra undorító... :(
2015. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2015. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:

Először is nem mindegyik ilyen nő agyatlan gumibaba... bár a nagyrészük az.

De nézd meg kikkel kavarnak és akkor nem lehet egy szavad sem. :D

2015. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
míves körülírása volt a cigánynak :))
2015. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

Elsőre azt hittem, h cigányokról van szó...de a szoliba járnak barnulni rész kizárta őket...

Am NEM tetszenek.

25/F

2015. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy sorolta, Kolompár Vivien/Zsanett/Eszmeralda jelent meg lelki szemeim előtt...
2015. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nőktől messze állnak...
2015. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most ez két külön dolog.

panaszkodnak, törvénytelen, ez nyilván nem tetszik.


a túl sok arany sztem ízléstelen, max ha a ruha nagyon minimalista, kinézhet jól, de akkor se kell túlzásba vinni.


a szemöldöktetoválás, műkörömmel meg semmi bajom, mert lehet az szép is, ha igényesen van megcsinálva.

nekem nincsenek ilyen előítéleteim h most akinek műkörme van az jajj, egy buta plázacica.

az összkép a fontos, mert mindezzel lehet úgy néz ki mint egy modell, de lehet h úgy mint egy útszéli prosti. de hozzáteszem ezt műköröm, műszempilla nélkül is meg lehet valósítani. akinek nincs ízlése, azt legalább hamarabb elárulja, az igényes csajokon meg sztem tud néha dobni egy-két ilyen dolog.

2015. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
cigányasszonyos
2015. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!