Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmagyarázná ezt nekem valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná ezt nekem valaki?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok a pasimmal,de már nem birom elviselni amit csinál!Bárhová megyünk,bárhol vagyunk minden arról szól,hogy bámulja a nőket.Itthon is,ha pl játszik a gépen (a tévének háttal)annyira kikapcsol,hogy nem hallja ha szólok neki,de ha egy női hangot hall a tévében,azonnal odanéz!Nem féltékeny vagyok,de ez már borzasztóan idegesít!Az egész kapcsolatunk erről szól,már nem telik el úgy nap,hogy ne legyen valami.
2015. jan. 25. 04:46
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
mármint számodra szól arról,hogy a párkapcsolatot átalakítottad egy rajtakapós játszmává.
2015. jan. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz!Már tesóm,sőt barátnőm is észrevette ha együtt voltunk valahol!
2015. jan. 25. 04:56
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
egyetek meg egy almát
2015. jan. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

3 valasztas van:


-KOMMUNIKACIO

Ugye egy jo kapcsolat alapja, ha MINDENT OSZINTEN megtudnak beszelni a felek.

2 eve vagy vele, bizalomnak mar kikellett alakulnia.

Beszeld meg vele, hogy mi a problemad, mi bant, zavar teged, stb. Valoszinuleg ha tenyleg szeret teged, akkor fog ezen valtoztatni, stb.


-SZAKITAS

Ha megbeszeltetek es akkor is irrital a viselkedese, akkor szakits vele.

Tudom mondani konnyu, de biztos lesz majd olyan pasid, aki nem fog igy viselkedni, szeretni fog teged --> IGAZAN SZERETNI.


-FIGYELMEN KIVUL HAGYOD

Megprobalsz nem foglalkozni a viselkedesevel.



Amugy van benned feltekenyseg, ez latszik az irasaidben. De ez termeszetes, csak az nem, ha elfajul a dolog.


A donted a tied.

2015. jan. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez lenne a normális hogy egy férfi mellett erről szól az életem?Mi ebben a féltékenység?Egyszerűen utálom az ilyen bunkó viselkedést,pláne hogy már az ismerősök is engem szólnak meg miatta.
2015. jan. 25. 07:12
 6/10 anonim ***** válasza:

nagyon előrelátó, tervező típusú


gondol a jövőre:D keresi a következőt

2015. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

A barátod egy paraszt...nem tudom milyen más választ vártál...

Ha az én párom lenne, úgy kidobnám mint macskát szarni.

Neked ez így megfelel, mert tűröd, bár látod, hogy ez nem normális dolog, nem tudom ilyenkor milyen tanácsot vársz komolyan.

2015. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es! Nem egy okoskodó liba válaszára vártam,hanem férfiakéra,akik el tudnák ezt magyarázni,miért csinálja.
2015. jan. 25. 07:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Két okból csinálja


1. Mert férfiból van és oda van a nőkért. Ez nem gáz, én is, meg mindegyikünk így van aki nagy rajongója a női nemnek.

2. Mert (nem tudom szebben megfogalmazni) bunkó. Az, hogy nem vagyunk vakok még tudjuk, hogy ez a hölgytársaságnak elég rosszul esik. Ergo: kulturált férfiember nem látványosan műveli!


Magánvéleményem: Érik egy félrelépés. Ha ennyire "rá van kattanva" a többi csajra, egyszer majd valamelyik kikezd vele és nagyon jó kérdés mit fog reagálni.

Nem mondom biztosra, de arra fogadnék, hogy nem fog átmenni az erőpróbán. (felajánlkozó nőnek nemet mondani iszonyat durva nehéz tud lenni.)

2015. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2015. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!