Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elmagyarázná, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná, hogy miért van az, hogyha egy lány, nő ronda, akkor is hamarabb lesz párja és általában több az önbizalma, mint nekem, csúnya fiúként?

Figyelt kérdés
Most olyan helyen tanulok, ahol rengeteg, főleg 20-30 év körüli nő van és hát őszintén szólva kettő szép va köztük, aki arcra, alakra is jóféle, a többi elég katasztrófális, nem egynek még foga sincs és hangja is mint valami férfiállatnak! Mégis van pasijuk, gyerekeük is nem egynek. ÉN meg tökre szégyellem a külsőmet, elég szerény, félénk, visszahúzódó fiú vagyok és voltam mindig is, gyakran mondták, hogy ronda vagyok és sosem lesz barátnőm, talán ezért is hittem már én is el, de tényleg a lányok csak csúfolni tudtak, igazából, sosem éreztették velem, hogy én helyes fiú vagoyk és van jogom barátnőre. Erre ezeknek a csúnya lányoknak, nőknek meg akkora egója van és önbizalma, pedig tényleg nem szebbek tőlem, sőt, szerintem émg tőlem is rondábbak és mégis nekik van párjuk, nekem meg nincs és nem is volt, ők dughatnak nekem csak a prostizás jut. :/
2013. nov. 13. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Már nem adok se tanácsot a javulásra, se öngyilkossági tippeket, inkább csak szimplán jelentem a kérdést provokációért.
2013. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 errre ***** válasza:

A gond veled van! Másokat nézel le, hogy hogyan néznek ki, milyen rondák, közben meg neked kellene megváltoznod.

Ahhoz képest elég nagy egóval bírsz.

2013. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A rövid választ kéred? Mert nő---> bármikor talál magának olyat aki csak megcsinálja. A te esetedben ez nem igaz kb ennyi.
2013. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért van, mert nem sajnáltatják magukat, ahogy te.
2013. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nőként fordítva látom. :D Hm?
2013. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert te a külsőségek rabja vagy, őket meg nem érdekli sem a lógó hasuk, sem az arra érkező gyűlölettől fröcsögő megjegyzések.


Ennek ellenére vidámak, van önbizalmuk, mernek akár nyomulni is a hapsira. Aki aztán még csak nem is a sajnálat miatt megy bele, mert lehet, hogy amikor már megvan a kapcsolat, meglátja, hogy milyen kedves, okos, vicces, konyhatündér az a nő. Ja és van problémamegoldó képessége. :)


18/L

2013. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is kedves, megértő, humoros, jó fej vagyok a lányok mégis mindig a külsőm miatt csúfoltak ki, utasítottak vissza vagy nézte levegőnek... Akkor hogy is van ez?!
2013. nov. 13. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők akármit is mondanak a külső alapján ítélnek először, persze mindenki itt azt mondja, hogy lehetsz te kvazimódó, ha a belsőd szép és kedves figyelmes (etc.) vagy akkor ugyanúgy van esélyed. Na ez a mese része. A valóság, hogy külső alapján mérlegelnek (mint mindenki) és ha még az "épp beleesel" kategória vagy akkor esetleg szóba áll veled. Akik "csúnyák" mert ugye ez is relatív fogalom azok esetleg humorral próbálkozhatnak rosszabb esetben pénzzel. Mondjuk én a helyedben nem keserednék el, egyszerűen fordíts magadra több figyelmet edz, legyél sportos az sokat segít és nem árt ha intelligens vagy.
2013. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen a nők a külső alapján ítélnek elsőre, és mi férfiak is.


Egyébként meg a külső is fejleszthető. Sok erőfeszítéssel valamiben sikeres lehet az ember, és valamelyest jómódú, aki pedig ezért hajlandó tenni, az a testére, stílusára is odafigyel.

Mondjuk Daniel Craig (James Bondot játssza) kifejezetten csúnya arcú férfi, 178 cm-es magassága is igen csak átlagos, mégis sikerült elérnie azt, hogy az egyik legférfiasabb karaktert játssza. A szintén ilyen magas, közepes arcú hazai celeb Majka is szépen kihozta magából a maximumot. Mondjuk ha ismeretlen gyári melósok lennének, egyik se kellene jobb nőknek.

2015. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!