Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 honapja vagyunk egyutt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 honapja vagyunk egyutt az elejen elvoltam ajulva varazsolva tole ereztem magamon levesz a labamrol, most azt erzem szeretem nagyon de ez elmult vagy csak kicsit maradt meg, miert?

Figyelt kérdés

Mi tortenhetett??? Szerelmes vagyok nagyob szeretem nem hagynam el de erzem vmi mas lett:( nem akarok szakitani meg mas pasit se csak valtoztam:(

otlet van!? Vkivel volt ez?


2015. jan. 25. 10:52
 1/4 anonim válasza:

Ezzel ugyan igy voltam.. :) Ez amoja.n se veled,se nèlküled tipusu kapcsi... szeretni szereted csak te is inkább vágysz a változásra a pörgèsre stb. Persze öt is megtartanád mert máshoz komolyan nem tucc viszonyulni. Ne vess vèget a kapcsinak ha neked jo inkább bèszèj vele h ne legyetek annyira egyben tarcsatok szünetet stb. Hidd csak el jobb lesz mert ha nem leszel sok idöt vele ès nem minden perced vele töltöd nem ölitek ki egymásbol azt ami èrdekes! ;) Hidd el nèlkülee rossz lenee.. Tapasztalatbol mondom!! ;)

Sok Sikeert!! :*

2015. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen !! Megfogadom :)
2015. jan. 25. 12:52
 3/4 anonim válasza:
Én 23 éves fiúként azt mondom, hogy a párkapcsolat alapja az őszinteség! Mindent meg lehet beszélni! Mondd el a problémádat a szerelmednek és lehet, hogy nem lesz jo vége, de legalább őszintén elmondtad mit érzel!
2015. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van swaat.

Vagy az idő, vagy valami történik ...

Elmúlik a varázs.

Órás chatelésekkel kopik a kapcsolat.


Ezer apro dolgot tudunk mi is egymásról amit más nem tud, örülten szerelmes vagyok belé, de ez a kapcsolat eluszott nálunk. Talán a barátság menthető. De vigyáznom kell már tudom, hogy ne lógjak a nyakán. Pedig most is hiányzik.

2015. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!