Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem? 2 hét után szakítottunk mert nagyon összevesztünk egy kis közös hibán ami kiterjedt az állandó veszekedésre, de eddig ő az a lány akivel a legjobban elvoltam valaha.

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónap telt el a szakításunk óta, és addig ő megismerkedett egy pasival de a pasi más csajt választott és az exem csak koslat utánna. A lehető legjobb társam volt, nagyon szeretem kérlek segítsetek, adjatok tanácsokat hogyan szerezhetném vissza. Azóta nem beszélünk szinte egyáltalán, néha megpróbáltam javítani de csak rontottam azzal, hogy visszahívtam magamhoz... De tudom, hogy tudna újra szeretni! Néha egymásra pillantunk iskolában (nem osztálytársam) de ennyi az egész. Felé nem mutatom azt hogy hiányzik mert tudom attól csak rosszabb lesz, pedig nagyon nehéz megállnom hogy elmondjam neki amit érzek..

2014. jan. 7. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét után kidobott... azért ez jelent valamit.
2014. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Folyton csak veszekedtünk egymással. Mondtam hogy tartsunk szünetet hogy elmúljon ez a feszültség körülöttünk de még a 'szünet' előtt felfaltuk egymást.. Ne az ordibálós veszekedésre gondoljatok.
2014. jan. 7. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hétig voltatok együtt, de végigveszekedtétek, és vele voltál el legjobban eddig?


Keress olyat, aki tényleg hozzád illik.

2014. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokáig randiztunk de közben tudtuk egymásról hogy szeretjük egymást csak egyikőnk sem mert lépni, ezt sajnos nem tudom elmagyarázni. Tudom, hogy nekem ő a nekemvaló! Ha nem ő lenne már elfelejtettem volna, de nem is ez a lényeg, tudnátok tanácsokat adni? Azon kívül, hogy felejtsem el.
2014. jan. 7. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A problémákat megoldani kell.

"Egy kis közös hibán" => nem veszekedni kell,hanem megbeszélni

2014. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!