Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem reg ment ki nemetorszagba dolgozn, szerintetek?

Figyelt kérdés
es csak 2hetente hetvegen jar haza. De rettenetesen nehez es nem akarom hogy elmennyen. Tamogatom ot mindenbe es orulok hogy jo munkat talalt de vissza akarom kapni. Majd nem egy ev utan rettenetesen nehez nelkule es olyan erzes mintha Minden egyes percel tavolabb kerulnek tole. Szerintetek ez hulyeseg, hogy igy erzem, es nem akarom hogy elmennyen? Vagy csak annak a jele hogy szeretem es kotodok hozza?
2015. jan. 25. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Érthető hogy igy érzed...Bàr van akik még ennyit se találkoznak..akkor ők mit mondjanak...


Legalább nem fogjátok megunni egymást...ha hazaér mindig meglepheted valamivel..

2015. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez annak a jele, hogy önző és írigy vagy. Ha sokat hisztizel, akkor tényleg ott fog hagyni, mégpedig jogosan.


Inkább fordíts azt az időt, amíg ott dolgozik a helyesírásod javítására, mert borzasztó.

2015. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendszerválltás.
2015. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jahhh...irásod végét nem is olvastam..

Eszedbe ne jusson rinyàlni neki ez miatt.vagy vissza tartani...örülj neki,hogy normális melója van,és jobban fogtok élni...

2015. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor jo:/ Csak annyira rossz hogy telefonalunk es elbogom magam hogy csak a hangjat hallom ot nem erzem es nem latom...meg annyira rossz hogy oldalamra fordulok es nem olel meg senki hogy mikor belepek a lakasba nem hallom a zenejet meg stb...Szoval rohadtul hianyzik:(
2015. jan. 25. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is a barátnőmmel 2 hetente találkozok, bár nálunk az játszik, hogy 3 órára lakok és még kiskorú.

Nekem is iszonyatosan nehéz, de én nem érzem azt hogy eltávolodnánk... Éppen ellenkezőleg.

21/F

2015. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dehogy,soha nem akadalyoznam meg es meg en mondtam neki hogy mennyen nyugodtan!Mindenbe tamogatom,Csak attol fuggetlenul nekem rohadt rossz...
2015. jan. 25. 11:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj ki teis
2015. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szivesen kimennek,de nekem meg van ez meg a jovo evem a sulibol..es mire mehetnek jon is haza:/
2015. jan. 25. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Túlreagálod!

Mire elvégeznéd a sulit, addigra hazajönne... ergo ez csak egy átmeneti állapot.

A két hét pedig egyáltalán nem sok idő.

Én hat hónapja nem láttam a páromat, na ez nehéz, nem a két hét... és mégsem sírok mindig. Tudom, hogy szeretem, tudom, hogy szeret és tudom, hogy van közös jövőkép. :)

Szóval addig foglald le magad! Mit meg nem adnék, ha a helyedben lennék és láthatnám kéthetente a páromat!

Abban az időben, amikor külön vagytok, tervezd meg, hogy mivel fogod meglepni.

Pl: tanulj be sztriptíztáncot, gyakorold be egy ínycsiklandozó fogás elkészítését, szerezz be új fehérneműt, felnőtteknek való társasjátékot... a lehetőségek tárháza végtelen. :)

És ne engedd így eltunyulni magad, az életben vannak rosszabb pillanatok is, de tudnunk kell emelt fővel járni!

22/L

2015. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!