Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyúlt hozzá?

Figyelt kérdés
Amit páromnak adtam ajándékot karácsonyra még mindig abban a szatyorban van a szobája egyik zugában amiben adtam. Talán nem tetszik neki? Beszéljek erről vele? Vagy hagyjam rá majd lesz ami lesz? Voltál már Te is így?
2015. jan. 25. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:

-.-

Kommunikáció.

2015. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hu de bunko..
2015. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szeret ajándékot kapni. Én sem szeretek, és nem tudok mit kezdeni magával a szituációval sem, ha valaki meglep ajándékkal. Talán ő is így van vele, nem tudhatom.
2015. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem tetszik neki. elég occsó módszer, se nem őszinte, és úgy sem próbál tenni, mintha tetszene :D


mondd el neki, hogy ha valaminek nem örül, akkor nyugodtan mondja meg őszintén.. az más dolog, hogy ha szeretünk valakit, a leghülyébb vacaknak is tudunk tőle örülni

2015. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mit adtál neki?
2015. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én pénztárcát és egy kis szíves párnát adtam neki. Mivel láttam, hogy a jelenlegi pénztárcája már szakadt, 2 centi vastagon áll rajta a kosz is.. gondoltam meglepem evvel. De úgy látszik mellé lőttem. (Mikor megkapta és utána rá 1 héttel mondta hogy húú majd át kell pakolnia bele. Azóta sem tette meg.)

A legjobb az lenne ha megmondaná őszintén ha nem tetszik, akkor még vissza tudom/tudtam volna vinni és kapna/kapott volna helyette mást.

Ő nekem egy párnát szeretlek felirattal és egy parfümöt.

2015. jan. 25. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg elobb szethasznalja a regit hogy addig se kopjon az uj nem megbant csak meg hasznalhatonak tartja a regit
2015. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én már 2hónapja pakolom át az új tolltartómba a ceruzáimat. :D Vagy mindig kimegy a fejemből, vagy ha eszembe jut akkor meg lusta vagyok. :) De nekem attól függetlenül tetszik a tolltartó..
2015. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak szivat és már titokba megnézte:D a kiváncsiság határtalan:D ne izgulj , lehet csak téged húz h mikor szolsz
2015. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!