Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért keresett meg újból?

Figyelt kérdés
Randiztam egy fiúval az első este minden oké volt mondjuk ami nem annyira tetszett benne hogy nyomulós volt.Meg kicsit udvariatlan az italom saját magamnak fizettem volt nállam egy csomag azt is én cipeltem.A második napon már nem is irt.Nem értettem mi van miért nem ir rákérdeztem azt mondta nem volt idelye.Hát,de mondom még egy üzenetre se azt mondta nem.Meg hogy a kémia, működne közöttünk de a lelki világunk teljesen más.És aznap este elváltunk én haza mentem akkor kaptam tőle egy üzenetet hogy örül azért hogy megismert meg irt ma is.De azt nem értem ha nem passzol a lelki világunk szerinte akkor miért keres meg.
2015. jan. 25. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még barátok lehettek,vagy beszélgethettek,nem gondolod???
2015. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a lelki világodért...
2015. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

"Meg kicsit udvariatlan az italom saját magamnak fizettem" te jó ég, a feministák elszabadultak...am meg ha a lelketek nem is, de a f_rka a punc_ddal, na az passzolna, legalábbis úgy gondolja.

25/F

2015. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz a lelkiismerete,hogy nemet kellett mondania,most szépíti a dolgokat,hogy ne legyél ezért szomorú.
2015. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jobb lett volna, ha egyáltalán nem is keres utána?
2015. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!