Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(FONTOS) Szerintetek mit akarhat? Miért keresett fel újból? Véleményetekre lennék kiváncsi

Figyelt kérdés

A volt párom szakított velem kb 3,5hónapja és elég nehezen tettem túl magamat de úgy éreztem,hogy sikerült..Majd fura mód 4hete kaptam Tőle smseket hajnalban..Elkezdte kérdezgetni hol vagyok,meg hogy miért az exemmel mentem ki meccsre és ,hogy összejöttem e Vele,és h égetem??meg h imád,szeret,tisztel,de tudom,hogy miért nem szabad...írogatta h csodálatos vagy,imádlak Szépség meg,hogy érez..Majd megkérdezte,hogy "Akkor mit akarsz??vagy mindent,vagy semmit.."Erre írtam Neki,hogy én mindet persze csak ha megváltozik..Erre ő "Hm..."


Majd közöltem Vele,hogy ha arra akar kilyukadni,hogy csak szexre jöjjünk össze akkor inkább keressen 1 olcsó ku*vát ugyis hemzsegnek..Majd azt válaszolta:Nyugi nem zaklatlak!Hagylak békébe..

Mondtam neki,h jó ahogy gondolja mert nekem 1 komoly férfira van szükségem aki már lenyugodott,és engem nem fog ribancként kezelni..Erre írta:Nem!és nem is akarlak!!!

Mondom:Ha neked ez nem jó akkor találj jobbat...Ő erre:Nem fogok...

Ugy voltam Vele,hogy ezekután vagy keres vagy nem.Majd legnagyobb meglepetésemre rá 2hétre megint írt de most kora délután ugyhogy kivételesen nem buliból.Kérdezte Mi ujság,még nyaralok e,hogy vagyok?milyenek az olasz pasik?kiprobáltam e? Na erre bedühödtem és közöltem Vele ,hogy sajnos még mindig nem vagyok ribanc..erre már nem reagált majd másnap hajnali 2től 4ig 9szer hívott de nem vettem fel..

Fogalmam sincs,hogy mit akarhat mert ő szakított velem és közöltem is Vele,hogy én vagy komolyat akarnék ujból Vele vagy semmit..Amikor szakítottunk én utána 1 ideig még "futottam" utána de végülis leszart és most talán bántja az egóját,hogy már nem futok utána,hogy már nem kell nekem ő???


2011. aug. 14. 15:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
7%
Szúrná a fosódat.
2011. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező, lehet hogy visszaszeretne Téged kapni, mert érzi, hogy hiányzol, hogy kellesz. Lehet hogy csak nem találja a megfelelő módját annak, hogy vissza kéreckedjen hozzád. ezért írja a hülyeségeket. ha 9x hívott az azért lehetett mert nem akart megbántani, csak egy hülyeséget mondott... inkább féltékeny szerintem! ez egyértelmű.

Nagyon tetszik amiket mondasz neki, ahogy bánsz vele. és hogy józan akarsz maradni. Persze, lehet, hogy most hirtelen azért kezdtél hiányozni, mert már nem figyelsz rá. de ez nem feltétlen az egója miatt van, nem bír elengedni: akar téged. Ha szereted, adj neki esélyt.

2011. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznost választ kedves utolsó!:)bízom benne.hogy tényleg igazad van/lesz,bár már 1 hete nem keresett,amióta nem vettem fel neki a telót.. csak egyszerűen nem értem ezt a viselkedését,hisz mikor együtt voltunk képes volt megcsalni az exével "felejtés" címszó gyanánt,és ez még mindig bennem van..

Tudja jól,hogy csak úgy nem fog "Nálam" kikötni hisz ezt már közöltem Vele mikor most először keresett..és arra következtettem,hogy ha csak "arra" kellenék akkor nem írt volna ujból és ujból..

Ugyanakkor én is azt gondoltam,hogy mivel eddig mindig ott voltam Neki mikor csak csettintett(gondolom mint biztos tartalék) ezért most bántja a büszkeségét,hogy már "nem kellene"nekem Ő..illetve féltékeny,hogy csak úgy lecserélném őt vki másra..

Valószínű,hogy tényleg kellenék még neki vmilyen formában hisz többször közölte,hogy én lennék Neki a tökéletes ha korban közelebb lennénk...

Ha tényleg kellek Neki akkor valószínű,hogy még keresni fog,ha meg nem akkor ugysem veszítek hisz nem becsült..probálom így felfogni...:(

2011. aug. 16. 18:41
 4/33 A kérdező kommentje:
bár még az is eszembe jutott,hogy amikor szakított velem akkor összejött vkivel vagy az exével ezt nem tudom..és mondjuk a csaj kidobta,és ezért kezdett el nekem irogatni mint "biztos tartaléknak",hisz akkor lenne kivel lefeküdnie(hisz 9hónapig együtt vtunk és ismerjük 1mást,és kevesebb energiába kerül mint 1 uj kapcsolat) és akkor eltudja felejteni a másik csajt..
2011. aug. 16. 18:46
 5/33 anonim ***** válasza:

Amit tett veled az iszonyú disznóság! megértem hogy ilyeneket feltételezel róla ezek után. minden alapod megvan rá. De az is lehet, hogy azért keres, mert valóban hiányzol - akkor veszi ezt észre amikor már nem vagy neki, vagyis most. Akkor vesszük észre hogy valaki kell nekünk, amikor már tudjuk, hogy nem a miénk, nem kötődik hozzánk. ilyen lehet. Viszont egyértelműen megmondtad neki, hogy van esélye, ha komolyan gondolja, Te belemennél a kapcsolatba, de csak úgy nem fogsz vele összejönni. Szóval tudja mi a helyzet: szerintem ha ő is komolyan akar téged, akkor keresnie kell téged. Teljesen igazad van: ha nem teszi, akkor miatta nem kell bánkódni.

én azt mondom, hogy kezdj 'felejteni' most azonnal, és keress magadnak (fiú) társaságot! Ha ez kitudódik, csak még féltékenyebb lesz! (és nem feltétlen a büszkesége miatt.) Persze ne emiatt tedd. De lépj túl. Mert annak nincs értelme hogy arra várj, keressen. Te, semmi esetre se kezdeményezz. Nehogy fuss utána!! ha ő jön, Kéresd csak magadat szépen. Sok jót és szépet kéne neki ahhoz tennie, hogy ismét megnyerjen magának. de ne foglalkozz vele. Ismerkedj másoknak. Adj esélyt más férfiaknak - is.

Az alapján dönts, hogy a viselkedése és a tettei alapján melyik ér többet. Sokan vannak még, akikkel érdemes foglalkozni.

2011. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Igen,én is ezen az állásponton vagyok..most valószínű,hogy már azért sem keress mert nem vettem fel Neki a telót és gondolja,hogy már nem érdekel..de majd minden eldől,vagyis 2hét mulva megint 1 városban leszünk szóval valószínű ,hogy sehogy se fogjuk tudni elkerülni 1mást...de most próbálok megint "taktikázni",hisz így kiderül,hogy mit is akar...

Bár ugye megmondtam Neki,hogy csak ha megváltozik és lenyugszik akkor lehet esélye,mert nekem 1 lenyugodott férfira van szükségem..Erre közölte:Hm..ezt komolyan gondolod?DE még csak..21vagy..

Mondom:Igen..de nyugodj meg,én nem akarom ezt erőltetni ha neked nem kellek,majd kellek másnak!!Ő erre:Világos!De miért én??

Na de mint már mondtam utána ugye jopárszor keresett azaz józanul is..de ha véletlenül találkoznánk akkor igen kimért és rideg leszek mintha már túl lennék rajta,és éreztetem Vele,hogy ha bármit is akar akkor nagyon sokat kellene tennie,bár fogalmam sincs,hogy lenne e "gusztusom" újra látni,hisz még néha eszembe jut,hogy simán megtudott csalni úgy,hogy nekem "elfelejtett" szólni ,hogy már nem akarja folytatni..bár miután meglátott nem tudott szakítani velem...

2011. aug. 17. 18:22
 7/33 anonim ***** válasza:

szerintem sose játszd meg magad, mindig magadat add, ne taktikázz. úgyse fogod tudni megregulázni, megbüntetni, vagy megtanítani bármire is. Legfeljebb elijeszted magadtól. Ha kellesz neki, és erre végre rájön, akkor mindent megfog tenni hogy kiengeszteljen, És ez nem lesz egyszerű. Mert Te minden bizalmadat elveszítetted iránta, sőt, eléggé meg is veted, érthető módon. a srác teljesen leszerepelt. Mondd meg neki sztem, hogy adnál neki esélyt, de tennie kell azért, hogy ne nézz így rá...

én próbáltam pozitív, optimista oldalról hozzá állni a dologhoz, de attól tartok a srác nem komoly férfi, és nem illik Hozzád, igazán sose lesznek komolyak az érzései irántad. csak a dolgokat nem kell azonnal felégetni szerintem ezért írtam hogy adj neki esélyt - úgyis hamar kiderülne, hogy mi is van mögötte valójában, ér - e ő bármit is, vagy valóban nem ér egy fabatkát sem az egész srác.

2011. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

hát épp ez az,h ő itt van 33évesen és képtelen korához illően viselkedni..és amiket tett arra is azt akarta felhozni "mentségül",hogy ennek nincs jövöje mert őt zavarja a köztünk levő X év...és ezért nem akar annyira Ő belebonyolodni mert belémszeret és azzal csak kicseszne magával(hisz korkülönbség+távolság)...Akkor ezekután kérdeztem én,h Minek kellett akkor eleve belekezdenünk???Keresett volna 1 könnyen kaphatóbbat!!! hát erre nem nagyon tudott válaszolni..

Minden csak a korunk körül forgott,volt h ugy éreztem,h "lenéz" a korom miatt..Erre azt válaszolta Soha nem néztelek le..sőt..

vagy megkomolyodik v nem..ugyis tisztában van azzal h én bármikor találók magamnak valakit..

2011. aug. 18. 08:31
 9/33 anonim ***** válasza:

12 év van köztetek: a szüleim és a nagyszüleim között is 13 év van. Ti a kor alapján tökéletesen összepasszoltok - nem fogsz így 'ráöregedni' a fiúra - ha a nő fiatal, az a jó!!

szóval ez konkrétan NEM IGAZ hogy a kor alapján nem illetek össze, épp hogy emiatt igen. A nők érettebbek mint a férfiak, és korábban akarnak gyereket, családot.

Ha a távolságon meg egy pár nem képes segíteni, akkor azok nem is érdemlik meg egymást.

Ne zárkózz el, beléd szerethet talán még. De ne add könnyen magad. Tudja meg hogy mit gondolsz róla. És legyél nyitott az emberek felé: nagyon sok fiú van, aki már érett, és aki álmaid Hercege lehet. Minden jót! Nem kell haragudnod rá, legyél vele kedves, mint mindenki mással, olyan legyél, amilyen vagy. Minden jót, remélem megtalálod a boldogságot hamar!

2011. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,mindazt amit írtál!!tényleg köszi,mert nagyon sokat segítettél:)
2011. aug. 18. 13:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!