Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom h soha nem fogok tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h soha nem fogok tudni igy szeretni, erzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 2 eve szerelmes vagyok egy fiúba az elejétől kezdve jóban voltunk de kb fel eve vege lett egy majdnem egy éves kapcsolatának es azóta legjobb barátok lettünk minden nap beszelunk egyutt vagyunk történnek is olyan dolgok közöttünk de meg mindig nincs teljesen tul az exen es megremiszt h engem talán soha nem fog annyira szeretni es nem tudom mit csinaljak
2015. jan. 25. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Várj. Én nem lovalnám magam bele ebbe a barátságba. Türelmesen ott lennék mellette. Ha már annyira ragaszkodsz hozzá.


Mert nem biztos, hogy ha túllesz az exén pont te kellesz neki.

2015. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!