Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ehhez mit szóljak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ehhez mit szóljak? A párom azt mondta úgy nézek ki mint egy srác.

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk mindketten.Vállig érő hajam szokott lenni,de most levágattam rövidre és amikor este átjött a pasim azt mondta olyan vagyok így mint egy srác.Nagyon megbántott vele.Mit tegyek?

2015. jan. 25. 15:29
1 2 3
 1/21 CptTomato ***** válasza:

Tedd túúl magad rajta...

ettől még nem hiszem hogy kevésbé szeret, csak a hajad nem tetszik neki.

2015. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

katasztrófa, nekem se jönne be, jó meglepi volt a havernak. :D

a nőiesség egyik szimbólumát eldobni...

2015. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezen mégis miért sértődtél meg annyira? Nem is beszélted meg vele, hogy le szeretnéd vágatni?
2015. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy máskor ne legyen ekkora bunkó. :) Normálisan kéne kifejeznie nemtetszését a hajad iránt. Amúgy meg egy számít, hogy neked tetszik-e az új hajad. Ha igen, akkor ne törődj vele ki mit mond. Lényeg, hogy a te hajad és azt csinálsz vele amit akarsz. :)
2015. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Végig ezen poénkodott annyira megsértett vele :/ Nem beszéltem meg vele azt hittem tetszeni fog neki... de már látom hogy felesleges volt és most tök hülyén nézhetek ki :()
2015. jan. 25. 15:33
 6/21 CptTomato ***** válasza:

Lehet hülyén nézel ki de fordítsd az előnyödre a gyengeséged... pl ha legközelebb szexeltek vagy csókoloztok kérdezd meg ezt:


Jó volt?

ő:igen

Nekem is.

Szeretnéd ha bajszot is növesztenék?

Talán úgy mégjobb lenne a fiús hajam mellé

2015. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"tök hülyén nézhetek ki"

az biztos. én láttam már ilyet és te jó égggggg.

de ez hogy jött ki? dobtál egy kockával és ha 6-os akkor fodrász?

2015. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Ő bunkó, te meg inkább próbálj nőnek kinézni. Tudod, a rövid haj baromira nőietlen.
2015. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
miért bunkó ha megmondja az igazat?
2015. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfinek nem jön be a rövid haj, ezért elég szar meglepetés lehetett a párodnak.
2015. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!