Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törődik vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki teherbe esett tőlem, majd miután megszülte a gyereket, felé sem nézett. A kicsi most lesz 3 hetes, és az anyja még csak nem is látta. De nem is akarja. Lepasszolta nekem a gyereket, hogy neveljem egyedül.

És nem arról van szó, hogy nem szeretném a kicsit, mert imádom, de nagyon nagy szükségem lenne arra, hogy mellettem álljon az anyja is, és segítsen. Nem az anyagiakra gondolok, mert azt valahogy megoldom. De hogy fogom a gyereknek megmagyarázni, ha majd valamikor kérdezi, hogy hol van az anyja?

Annyira tanácstalan vagyok. :( Mit tehetnék? Próbáltam vele megbeszélni, de ő úgy tesz, mintha nem is az övé lenne a gyerek.



2015. jan. 25. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vetettétek el?
2015. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvből elítélem az abortuszt, ahogyan ő is. Mindketten balliberálisok vagyunk. Nem fogunk megölni egy kisbabát.
2015. jan. 25. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Így viszont nem lesz anya mellette, kivètel ha találsz magad mellè egy nőt aki kèpes felnevelni... Esetleg próbálj meg kèpeket adni a kislányról a tulajdon "anyának".
2015. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ti tudjátok, mindenesetre sok sikert a neveléséhez!
2015. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a lany szulei mit szolnak ehhez, hogy a lanyuk az unokajuk fele sem nez? beszelj veluk, ok hatha hatnak majd a kislanyukra..
2015. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi. De amúgy kisfiú. :)

Igen, megpróbálok majd a szüleivel beszélni, ez nem is rossz ötlet. Köszönöm.

2015. jan. 25. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Elnèzèst , a kisfiúról. Mindenesetre gratulálok hozzá, erőt egèszsèget. :) #3as voltam
2015. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!