Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magamat értéktelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat értéktelennek? Miért nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Soha nem éreztem hogy olyan lennék, mint más emberek. Csendesebb, visszahúzódó lány vagyok, akivel nem barátkozik senki, és kapcsolatot se szeretne tőle senki. Habár voltak kapcsolataim, egyik sem volt komoly és rövid ideig tartottak. Tehát engem soha nem szeretett még senki.
2015. jan. 25. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit bátrabb és minden jó lesz :)
2015. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy veled van a probléma:) Írj, ha szeretnél. 18F
2015. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Evergrey ***** válasza:
Erre önmagadnak kell megtalálnod a választ, mi nem tudhatjuk. Rá kell jönnöd, egészen pontosan mi is az, ami gátol abban, hogy ismerkedni, barátkozni merj, aztán dolgozni kell a problémán, amíg meg nem sikerül oldani.
2015. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szomorú hogy azért tartod magad értéktelennek mert nem barátkoznak veled, meg nem volt még hosszú kapcsolatod...

Az ilyen lányokat tényleg sajnálom.

2015. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben alaposan végignézném az eddigi életemet. Milyen voltam gyermekként, milyenek voltak velem az emberek, a szüleimmel milyen kapcsolatom volt. Kicsit belegondolnék, hogy velem miért nem barátkozott senki sem. Mi az, amiben hiányt érzek, mi hiányzik az életemből. Aztán pedig fel lehet tenni a kérdést, hogy jó-e ez így nekem, vagy nem, és ha nem, mit vagyok hajlandó megtenni azért, hogy változzak. Amíg nem szeded rendbe a lelked ezen téren, nem is lesz őszinte kapcsolatod, főleg azért nem, mert azt fogod hinni, hogy egyáltalán nem érdemled meg azt, amit a párod neked ad. Nem fogsz benne tudni megbízni, és szépen ki fogod őt is készíteni.


21/F

2015. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne légy benne olyan biztos, hogy senki nem szeretne veled kapcsolatot. Lehet, hogy egy hozzád hasonló, félénk srác rólad álmodik.

Egyébként hány éves vagy? Van kedved beszélgetni, írj.

2015. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enis ugyanigy vgyok csk fiuba :-D :-) ha akarsz irj privit :-) 17/f
2015. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!