Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elszállt az önbizalmam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszállt az önbizalmam, lehet így barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátnőm, de volt egy csaj, aki iszonyúan tetszett. Nem mertem soha egy lányhoz se közelíteni, de annyira tetszett, hogy erőt adott. Sikerült is és össze tudtam vele barátkozni. Elkezdtem az utalásokat, és dicsérgettem. Viszont mivel nagyon tapasztalatlan voltam, rengeteg hibát követtem el,például nagyon sokat féltékenykedtem. Mivel lassú voltam, jött egy másik fiu és ő lett a pasija, engem pedig elküldött a francba, és mondta, hogy soha ne szoljak hozzá. (Ez facebookon történt.) Ezek után 5 hónapon keresztül depressziós voltam. Eszméletlenül elszállt az önbizalmam és ugy érzem soha nem lehet barátnőm. Viszont az eset után néhány hónappal, lett egy nagyon nagyon jó lánybarátom. Ő mindig dicsér, meg segít hogy legyen önbizalmam és mondja hogy nem vagyok csunya és lehet barátnőm. Ha valaki arra gondolna, hogy bejövök Neki, előre szólok hogy van pasija, akivel imádják egymást. Jövőre középsuliba megyünk, (14 vagyok, és nyolcadikos)és mondta, hogy Gimibe biztos lesz barátnőm.Tényleg igaz, hogy aki akar, annak gimibe/középsuliba tényleg lehet szerelmi pasija/barátnője?? Vagy még átkell szenvedni egy két ilyeb csalódást?? De egy ilyen kudarc után nem tudom hogy lesz barátnőm
2015. jan. 7. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

14 éves vagy,hova siránkozol?

nekem is rengeteg ember tetszett,és egyikkel sem jöttem össze 18 éves koromig.

akkor jött a semmiből egy fiú,és azóta vele vagyok. nem maradtam le semmiről.

20L

2015. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még nagyon az elején vagy mindennek. :)

Idővel rá fogsz jönni, hogy az ember mennyi kerítésen átküzdi magát, míg eléri a célját. Amikor még én is annyi idős voltam, mint Te, a világ legnehezebb dolgának tűnt szerelmet találni. Visszahúzódó voltam, csendes.. Gondolhatod. Hatalmas feneket kerítettem mindennek, próbáltam mindig kitaktikázni a helyes lépéseket.. Volt, akire hónapokat szántam, feleslegesen. Ez mind tapasztalat, nincsen vele semmi baj.

Később rájöttem, hogy ezek nem ilyen bonyolult dolgok. Nem kellenek játszmák, mesterkedések.. Minden jön magától. Majd Te is belejössz. :) 21/N

2015. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!