Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi fog történni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi fog történni? 37 éves férfi vagyok. Van egy 5 éves kapcsolatom, ahol a szex az utóbbi másfél évben eléggé el laposodott.

Figyelt kérdés
Most nem azt mondom,hogy teljesen megszünt,de havi szinten talán 2-3 alkalom.Szóvá tettem ezt neki,hogy nekem ez kevés de az volt a válasza,hogy nyugodtan kereshetek más nőt szexre...Ez nem igazán esett jól,ezért be regisztráltam egy társkereső oldalra.Nem is konkrétan azért mert megakartam csalni,hisz szeretem,hanem mert haragudtam rá.Aztán szépen lebuktam.Regisztrált erre az oldalra mert azt mondta,hogy úgy érezte fent vagyok és beszélgetni kezdett ott velem.Természetesen este meg kiverte a balhét,hogy milyen egy szemét vagyok és ,hogy költözzünk külön.Azt mondja már nem szeret,viszont én meg azt érzem,hogy szeret.Csak azt nem tudom,hogy most azért keménykedik mert tényleg komolyan gondolja,hpgy cuccol vagy csak az orromra akar koppintani?
2015. jan. 25. 17:39
1 2
 1/15 gggTt ***** válasza:
A nőket nehéz megérteni, ami a szíveden a szádon, mondd ki.Inkább hagyjon ott mert valójában nem is szeret mintsem, hogy csak mutatja hogy szeret.
2015. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én dobnám.

Csak nagyobb gondok lesznek vele.

Van hol lakni, enni, aludni.

Pont így jártam én is, csak én 3 éves kapcsolattal.

Azt mondta kiszeretett, de persze nincs hova mennie.

Két hónaig még szívta vérem, közben mással dumált fácsén.


Szabadulj barátom.

2015. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez már nem kapcsolat... legalábbis nem jó. Nem érdemes több energiát belefektetni. Mondjuk nem értem miért volt ez így megkerülve jobb, mint egyenesen, mármint a nő részéről. Szerintem nem szeret. Csak Te érzed úgy. Lépj tovább.

N

2015. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ő nem dumálgat mással a fészen mert tudom a jelszavát(ő is az enyém) Meg nem gondolom,hogy valakije lenne.Viszont ezek az állandó hülyeségei,morgásai kikészítenek.Egyszerűen nem hagyja magát szeretni.Ha egyik nap normális,szinte biztos vagyok benne,hogy a következő nap megint nagyon megbánt valamivel.Valahogy azt érzem,hogy hagynom kellene a fenébe.Viszont nem egyszerű a képlet mert szeretem.
2015. jan. 25. 17:53
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Most nagyon gonoszat fogok mondani, nem kell megfogadni, csak elgondolkodni rajta.


37 éves férfi vagy, és még mindig dróton rángat egy nő, pórázon irányít. Ideje lenne elgondolkodni, hogy tényleg akarsz e még kapcsolatosdit játszani?


A lázadást látom rajtad, mert regisztráltál. Érzem a haragot, és azt, hogy már zörög lánc.

Amikor azt mondom (és le is pontoznak érte :DDDD), hogy már a kapcsolat elején az első alkalommal, hogy rád teszik a nyakörvet azt a földhöz kell vágni, és csak olyan nővel szóba állni aki meg sem próbálja rád tenni, akkor pontosan az ilyen helyzetek miatt mondom.


Nos ülj le vele és beszéljetek. Sok régebbi sérelem kerülhet felszínre. Ez vagy segít ezt helyre tenni, vagy pedig bevégzi. És annyit már tudhatnál, hogy a "Keress másik nőt" a legritkább esetben van komolyan gondolva. Flegma "úgy sem teszed meg" válasz volt. A balhé abból áll, hogy mégis léptél. Elvesztette a kontrollt feletted. Hatalmát vesztett nő nagyon veszélyes és mi több, nagyon nehéz dió.


És még egy jó tanács. A beszélgetés során mindvégig maradj hidegvérű, ő nem fogja megőrizni azt. Vagy ha igen az hideg fejű válaszai sokkal többet mondanak majd mint a szája.

Szóval viselkedj rutinos férfiként :DDD

Már nem vagy huszonéves ifjú titán aki még bármit benyel a nyáltengeres rizsából ;) Egyből megvezet ahogy a fiatal srácokat szokták :)

2015. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
amúgy én 36F :) (3 hét és 37 :D)
2015. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jól mondod Dowd! Igen.Ő mindig azt éreztette velem,hogy mindig ő a "főnök"Az igazat megvallva,engedelmes is voltam vele....Aztán az utóbbi pár hétben sokszor odavágtam az orra alá,hogy nem fogom állandóan azt csinálni amit ő mond. Pl. ha elmegyünk vacsorázni,akkor is meg fogok inni egy korsó sört kaja után,még ha fejre is áll.Meg ha akármennyire is nem tetszik neki,akkor is meg fogom tőle követelni,hogy ne hisztizzen állandóan stb...És igen,abban is igazad van,hogy többet jelent az,hogy hogyan mond valamit ,mintsem az,hogy mit mond..
2015. jan. 25. 18:09
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Akkor értjük egymást kérdező.


Ideje rendet tenni :) Mert úgy tűnik máshogy nem működik a történet.

És remélem aki olvasta ezt a szálat okult belőle.

Ha a pasi nincsen észnél egyből megvezetik.

A férfit már nem lehet :)

2015. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most is egyfolytában a telefonját nyomkodja,de közben fél szemmel engem figyel,hogy nézem-e ,hogy ő mit csinál...Azon gondolkodom,hogy ez ösztönösen jön neki vagy lépésről-lépésre ki van tervelve minden!? :)
2015. jan. 25. 18:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Félig. Ösztönös egy raklap ilyen női manipulációs eszköz, de most már tudatosan játszik.

Ha el akar érni valamit mindig tudatosan csinálja. Ők "terelgetésnek", vagy "sugalmazásnak" hívják.

Mi úgy, hogy kompletten hül*ének néz :D

2015. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!