Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez minden párkapcsolatban így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden párkapcsolatban így megy? (18/f)

Figyelt kérdés

Megismertem a barátnőmet 4 hónapja. 2 hónapja vagyunk kapcsolatban... Eleinte a közösségi oldalon beszélgettünk, illetve találkoztunk, utána megadta a számát és amikor nem ezek közül valamelyik volt akkor sms-eztünk oda-vissza, szinte naponta, illetve fel is hívtuk egymást hetente 2-3 alkalommal. Mióta kapcsolatban vagyunk viszont megszűntek az sms-ek és van, hogy inkább este skype-on beszélünk vagy viberen, napközbe nem is hívjuk egymást mobilon... Most a kérdés az lenne, hogy ez normális folyamat vagy elhidegült kicsit a kapcsolat ? ha az utóbbi mivel tüzeljem fel újból ?


18/f


2015. jan. 26. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi két éve vagyunk együtt.Ha napközben nem találkozhatunk,viberen jönnek-mennek az üzenetek.Nagyon jól esik,hogy tudom,gondol rám:)
2015. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve vagyunk együtt, de mi nem szoktunk nap közben beszélni, csak ha valami fontos dologról van szó, ami nem várhat estig.

A párom egész nap dolgozik, én egyetemre járok és mellette diákmunkázom, szóval mindketten eléggé elfoglaltak vagyunk. Nap közben általában 1x (max 2x) hívjuk egymást telefonon, néha csak úgy, mikor épp van egy kis időnk és eszünkbe jut a másik, de ez a ritkábbik eset, általában inkább olyasmi miatt keressük egymást, hogy ki mikor ér haza, mi legyen a vacsi, kell-e valami a boltból, stb.


Este pedig elmesélünk személyesen egymásnak minden mást, ami aznap történt velünk és említésre méltó. :)

Szóval mi se lógunk sokat a telefonon, sms-t is ritkán írunk egymásnak - nincs hozzá türelmünk, hogy annyit pötyögjünk, ha nagyon mondani szeretnénk valamit a másiknak, akkor inkább felhívjuk.

Egyébként mi már együtt is élünk pár éve, szóval lehet, hogy csak azért nem igényeljük ezt a sok telefonálgatást, mert minden nap látjuk egymást. :)

2015. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi heti 3x találkozunk kb... Minden este megbeszéljük mi volt az nap skype-n vagy viberen... napközbe semmit nem beszélünk.. pár hete se sms és nem is hívjuk egymást fel. Ő napközbe suliba, én dolgozok..
2015. jan. 26. 07:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, igazából ezt neked kell eldöntened, hogy számodra ez jó-e így, vagy sem.

Minden párnál mások a szokások, változó, hogy kik hányszor beszélnek egymással nap közben.

Van olyan ismerősöm, aki gyakorlatilag fél óránként-óránként lejelentkezik a párjánál, hogy mi van, hogy van, mit csinál éppen, mert ők így szokták meg. Mi máshogy csináljuk. Ti is máshogy csináljátok.


Itt csak az a kérdés, hogy neked elég-e ennyi beszélgetés, vagy sem. Ha elég, akkor teljesen felesleges azon tépelődnöd, hogy más párok ennél többször/kevesebbszer beszélnek, ha nekik így a jó, akkor hadd csinálják úgy.

Ha viszont kevesled, akkor tégy ellene - hívd fel te többször, írj neki te egy-egy smst. Nem mindig a másiktól kell várni a megoldást. Lehet, hogy a barátnőd észre sem veszi, hogy neked gondod van a beszélgetések számával, lehet, hogy neki pont így ideális.


Egyébként ha valamiért nem tudunk együtt lenni - pl. egyikünk elutazik egy hétre - akkor se beszélünk ennél többet, nap közben ugyanúgy teszi mindenki a maga dolgát, esetleg felhívjuk 1-2x a másikat, de néha még azt sem. Akkor is inkább este beszélünk egy fél órácskát telefonon, amíg elmondjuk egymásnak, kivel mi történt aznap, lefekvés előtt pedig esetleg küldünk egy "jó éjt" smst a másiknak, és ennyi. Ettől még nem érezzük azt, hogy "elhidegült" volna a kapcsolatunk. Egyszerűen csak nekünk így jó. Más meg lehet, hogy sokkal többet beszélne a párjával, mert nekik meg úgy jó. Nem kell ezt ebnyire túlmisztifikálni. :)

2015. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Térj már magadhoz! Most komolyan SMS-ezésről, Skype-olásról, Facebook-ozásról beszélsz, mint ami feltüzelte a kapcsolatotokat és ezeknek a hiányát nevezed úgy, hogy elhidegültetek?


Helló! A való életben kellene találkozni és élni a közös életeteket. A legnagyobb szerelmeimmel is gyűlöltem telefonon, Facebook-on vagy Skype-on beszélgetni. Ha nem találkoztunk személyesen, akkor legtöbbször inkább nem is beszéltem velük. Azért mert nem valós. Mert a töredékét adja vissza a valós találkozás élményének.


Gyere ki szépen a szobádból, jöjjön ki ő is az övéből és találkozzatok valahol. Vagy menjetek fel ugyanabba a szobába közösen dugni. Csak valóságos legyen.

2015. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi néha egyáltalán nem beszélünk egy nap, amúgy csak mobilon kommunikálunk, néha sms (ha tudjuk, hogy alszik már a másik/dolga van).. Bár én épp azt veszem észre, hogy egyre többet. De kb csak annyit szoktunk megbeszélni, hogy mikor találkozunk következőleg, mivel elég gyakran találkozunk, és nem csak pár órára, így kibeszéljük ott magunkat. Nekem nem hiányzik, hogy egész nap irogassunk egymásnak.

20/L

2015. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Miért pontoztatok le, b uzik????
2015. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1# én hasznosnak jelöltem.. a többiek nem tudom miért tették ezt veled.. biztos nem voltál szimpi :)
2015. jan. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!