Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élek 4 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek 4 és fél éve. Mostanában (kb 1 éve megy ez így) nagyon sokat veszekszünk. Meddig mehet ez így tovább?

Figyelt kérdés
Szeretem ő is szeret(állítólag) én már bevallom nem nagyon érzem. Ha pl valamin összekapunk amiben ő volt a hülye és én ezt szóváteszem már rögtön megy h el kéne gondolkoznunk a kapcsolatunkon. Meg h ő ezt már nem bírja. Aztán persze hív h ne haragudjak ő volt a hülye, meg h nagyon szeret. Bevallom kezdek belefáradni ebbe a hercehurcába. Úgy érzem nem mondhatom el a saját véleményem mert akkor mindig szóba jön a szakítás. Régebben nagyon rettegtem attól h elhagy, sokszor én hívtam őt h beszéljük meg, mostanában már hidegen hagy, mármint nem visel meg annyira, de persze így is szar érzés. Annyira tanácstalan vagyok, mert szeretem és néha nagyon jó vele lenni, de amint adódik valami probléma már rögtön ez megy. Hogyan javítsam meg a kapcsolatot? Mit tegyek? Érdemes nekem ezzel foglalkozni? Lépjek vagy mi legyen? Adjatok tanácsot, főleg olyanok válaszát várom akik átéltek már hasonlót.
2011. máj. 8. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hiszi ő használhatja csak ezt az övönaluli fegyvert és mindig te hátrálsz meg. Szerintem mutasd meg, hogy ez nem így van, akkor talán korrigál is magán.
2011. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hat éves kapcsolat után voltam így. Egy évig húztam a szakítást. Utólag látom, hogy kár volt. Ellenségek lettünk.

Azt javaslom vess véget a kapcsolatnak. Ne várd meg, hogy elfajuljon. Nehéz, de kevesebb szenvedéssel jár, mint, ha húznátok.


26/F

2011. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy érzem én is hasonló szituációban vagyok.

Ne szeretném leírni ,de hasonló a szituáció megspékelve avval, hogy egyik időszakban minden rendben egy ideig, másik időszakban meg nem vagyunk biztosak kettőnk kapcsolatában.Nem is a másikat illetően, mert mindketten imádjuk a másikat ,hanem abban ,hogy nem biztos ,hogy a másikunknak elég jók vagyunk -e.

Remélem érted .

Ha adhatok tanácsot, én most is azon vagyok egy ideje, hogy megszilárdítsam ezt a kapcsolatot( közel fél éve), és szerintem ő is ezen van. Ha két ember megakarja tartani a másikat ,akkor mindent megkell tenni a másikért és önmagunkra is gondolni kell. És a kapcsolatot is ápolni kell, különben megkopik.

Volt már több barátnőm , de úgy érzem hogy Ő az a nő, akiért újra és újra megküzdenék és ebbe nem fáradnék bele.

Én 25 ,Barátnőm 44 éves.

2011. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az anyád lehetne b.azd -.-" széép
2011. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem akkor minek mondja nekem hogy szeret? Azt is mondja én vagyok a legfontosabb neki a világon. Ezek szerint hazudik. Lehet már ő is szakítani akar egy ideje, és lehet azt várja h én mondjam ki.
2011. máj. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!